Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi lehetett ez?

Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Most éjjel, kimentem mert a kutyák ugattak, és arra lettem figyelmes, hogy az egyik tyúkunk sikít( szó szerint, ilyet még nem hallottam), oda mentem 2-3 vascsővel, és felkapcsoltam a villanyt, ő ott feküdt az ajtónál félig nyitva volt a szeme, és kapkodta a levegőt, a többi tyúk körülötte állt, vannak patkányok mérgezzük is őket, vajon ők ölhették meg vagy valami a torkán akadt?
2012. febr. 23. 00:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Egy egész falu kellett hozzá hogy mi baja a tyúknak. Gratula nektek...kész vicc ez az egész.
2012. márc. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
És ha Csupakabra volt? Vagy netalántán Zombik? Jobb félni mint megijedni... had ne meséljek nektek Margitnéniről és az Ufokrók akik elraboltak egy Csirkét és visszahozták megtermékenyítve! NEM VICC
2012. márc. 3. 22:40
 23/24 anonim ***** válasza:

Lehet hogy patkány.

Nagyon vizsgáld átt az ólat és bármilyen kis rést "tömj" be

hogy ne tudjon SEMMI!!! bemenni hozzájuk.

2012. márc. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Dehogynem vicc...itt már mindenki ezt csinálja, szórakoztok, egy értelmes kérdés nincs hónapok óta.
2012. márc. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!