Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nagyon furi de így van a...

Nagyon furi de így van a nimfámmal! De hogyan tudnám megértetni vele, hogy ráülhet az ujjamra? HELP FONTOS!

Figyelt kérdés
ELég hihetetlen, de még csak 2 napja van nálam az új nimfám de már elfogadja a kezemből a kaját és nem fél tőlem. De azt hogyan tudnám elérni, hogy ráüljön az ujjamra? Próbáltam már odarakni elé, akkor elment. Mit csináljak?

2012. máj. 23. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Türelem kitartás.
2012. máj. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jo de konkrétabban leirnád hogy mit tegyek?
2012. máj. 23. 18:40
 3/6 Robcsi14 válasza:

Próbáld ugy hogy veszel egy hoszabb botot amit a hasához nyomogatsz vagy simogatsz..... majd próbáld nem erősen de a hasánál hátrafele lökni és felfog mászni a botra !


Majd késöbb amikor látja hogy a kezed nem bántja és kezd megszokni próbáld ugyanezt a kezeddel csinálni...


Csal finoman és sok türelemmel ! :)

2012. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :))
2012. máj. 24. 12:02
 5/6 rostasmark válasza:
Én úgy bírtam rá hogy amikor kivettem repülni akkor rárepült a régi karácsonyfa díszre és azzal együtt levettem
2012. júl. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is félt, és el is repült mindig, ha oda tettem az ujjam, meg csipkedett. Töltöttem le a telefonomra ilyen clickert, és ha jót csinál akkor clickelek vele. Azóta ráül az ujjamra stb. Odaadom neki a háztartási kekszet, ami félbe van törve, megfogja, clickelek, és eldobja. :D írj, ha bővebb információt szeretnél.
2012. aug. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!