Kezdőoldal » Állatok » Madarak » 1 hete van egy hullámos...

1 hete van egy hullámos papagájom. Normális, hogy egész nap a tükör előtt ül és nézi magát? Hangja sem nagyon van, többnyire csendes. A másik gondom, hogy nem nagyon akar inni. Legalábbis eddig 2x láttam csak.

Figyelt kérdés

2012. máj. 26. 18:32
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Mi van a kalitka aljában?
2012. jún. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Újságpapír.
2012. jún. 5. 13:45
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
A hullámosok ritkán mennek a kalitka aljára, pláne, ha nincs is ott semmi "keresnivalójuk", lásd: madárhomok. Ugye, madárhomok van neki máshol egy kis tálkában?
2012. jún. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy nincsen. A néninél sem volt,akitől kapuk a madarat. Pedig évek óta megvan neki. (a madár)
2012. jún. 5. 16:51
 15/33 anonim ***** válasza:
Tegyél be neki homokot a kalitka aljára. Azt szeretik kapargatni, lefog menni miatta :)
2012. jún. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Vagy a kalitka aljában vagy egy külön etetőben de legyen a kalitkában madárhomok/sóder. A zúzógyomra megfelelő működéséhez elengedhetetlen mivel a homokban lévő apró kagylódarabokat,kavicsokat megeszi és azokkal zúzza a táplálékot. Elég szomorú hogy évek óta nem jut hozzá.
2012. jún. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Arról,hogy nem jutott hozzá sokáig,nem én tehetek. Május 14-e óta van nálam,ezalatt nagyon sok változás történt vele. Először is kivettem minden olyan dolgot a kalitkából,ami nem jó neki. Pl. tükör,csengő,koszos itató és etető.Kapott új ülőfát,játékot,adok neki olyan kajákat,amiről eddig fogalma sem volt. Persze mindezeket úgy,hogy rengeteget olvasom az oldalon a kérdéseket és a válaszokat a papagájjal kapcsolatban. Madárhomokot is fog kapni,csak eddig nem tudtam,hogy az fontos neki. Nekem soha nem volt madaram,bocs,hogy ennyi kérdésem van vele kapcsolatban,én csak jót akarok neki,mert imádom.
2012. jún. 5. 21:09
 18/33 anonim ***** válasza:
Sima homok is megfelel neki, nem fog megharagudni érte...
2012. jún. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Kivéve, ha a sima homok nem ellenőrizhető helyről érkezik (játszótér, hátsókert, ahol a kutya, vagy a szomszéd macskái néha megfordulnak..), mert így lehet, hogy mégis megharagszik. De bármilyen állatkereskedésben, eledelboltban, rossmannban kapsz 1-2száz forintért garantáltan macskapisi-mentes homokot.
2012. jún. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Gondoltam, hogy elég ésszerü nem olyan homokat berakni, ami ellenörizetlen helyröl való, ezért nem mondtam -.-"
2012. jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!