Kezdőoldal » Állatok » Madarak » 1 hete van egy hullámos...

1 hete van egy hullámos papagájom. Normális, hogy egész nap a tükör előtt ül és nézi magát? Hangja sem nagyon van, többnyire csendes. A másik gondom, hogy nem nagyon akar inni. Legalábbis eddig 2x láttam csak.

Figyelt kérdés

2012. máj. 26. 18:32
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2012. jún. 6. 14:50
 22/33 anonim válasza:
0%
minek vitted ki a tükröt? azt olvastam a hullámos papagájokról hogy ha egyedül vannak és van ott egy tükör a kalitkájában , ha belenéznek azt hiszik hogy ott van egy másik papagáj. így nem érzik magukat magányosan.
2012. jún. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Azért vettem ki a tükröt,mert nem volt hajlandó elmozdulni előle,egész nap magát bámulta. Most,hogy nincsen tükör,egész nap csicsereg,játszik,egyáltalán nem unatkozik. Egyébként ha megnézed az első oldalt,ez volt az alapkérdésem.
2012. jún. 7. 21:32
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Hogy minek vette ki a tükröt? Mert felelősségteljes gazdi, azért. Nem teszi tönkre a madarát mentálisan, nem várja meg, míg a papagáj beleőrül a tükörbe. Szerintem ezért vette ki. És ezért kellene mindenkinek kiszedni azt az átkot a kalitkáiból.
2012. jún. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim válasza:

nem olvastam el az oldalakat csak a kérdező kommentjeit.

utána amikor elküldtem végignéztem a többi kommentet és ki akartam törölni de nem tom hogy kell.értem hogy a nimfánk miért nem tanul meg beszélni pedig már 5 éve megvan

pedig tesómnak sose áll be a szája:D nekem is ledz hullámosom! :) de nem teszünk be tükröt meg egyébként ketten lesznek

2012. jún. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Helyes:)
2012. jún. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:
Az enyém öt napig nem szólalt meg, mindig csak azt csinálta, amit a tiéd. Ma már tudja mondani a nevét, és rám repül, ha játszani szeretne. Szerintem normális.
2012. jún. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:
Az ivásról: Nagyon keveset isznak, szóval ez is normális.
2012. jún. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Visszatérve a madárhomokhoz:tettem a kalitka aljára,de nem megy le. Úgy szoktam,hogy ha kap főtt tojást (2 hetente),akkor összekeverem egy kis homokkal. Úgy csipegeti. Viszont azt nem értem,hogy ha tele van az itató nap közben,akkor reggelre hogyan lehet,hogy alig van benne. Annyit nyilván nem iszik éjszaka. Vagy fürdene? De akkor napközben miért nem? Az normális ugye,hogyha melegben lespriccelem egy kis vízzel? Nem durván,csak mintha esne az eső. Ezt a virágpermetezővel tudom elérni.
2012. jún. 27. 19:30
 30/33 anonim ***** válasza:

Lehet hogy lemegy csak nem látod de a biztonság kedvéért továbbra is keverd össze a tojással.

Minden héten(télen is) hetente minimum kétszer fújd le vagy egy műanyag nem túl mély tálban adj neki vizet hogy fürödhessen. Kell a bőrének,tollának. Olyan virágpermetezőt használj amiben a vízen kívül soha nem volt más.


Ha nagyon korán kelsz fel akkor is alig van víz az itatójában? Este még sok van benne? Éjjel nem hiszem hogy inna főleg nem ennyit de mivel a nappal együtt kel lehet hogy korán reggel megfürdik benne.

2012. jún. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!