Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Elpusztult a papagájom,...

Elpusztult a papagájom, túléli a párja?

Figyelt kérdés
Nagy volt a szerelem! Szinte mindig "kurkászták" egymást. Most tettem be a lánynak még egy tükröt, amíg új párt kap. Ki fogja bírni? Megvárnám míg melegebb lesz, mert hosszú séta az út az állatkereskedésbe.
2010. márc. 7. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Nekem fél évig volt egyedül, addig beszélgettem vele, csipogtam, visszacsipogott, aztán mikor kapott egy párt utáána már hozzám se szólt a genya :) Onnantól kezdve csak egymással foglalkoztak.

Na lényeg, hogy kibírja egyedül is, persze, csak nem szereti.

2010. márc. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a szüleim kicsit bénáztak,amíg én táborban voltam és elrepült a csajszikám. Hát a pasas nem sóvárgott utána, bár amúgy sem csípték nagyon egymást...Szerintem kibírja.
2010. márc. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kissé megnyugodtam.
2010. márc. 8. 06:40
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Attól függ, miért pusztult el a másik. Ha beteg volt, akár ezt is megfertőzhette. Mennyi idős volt?
2010. márc. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Persze, hogy kibírja!


De, ha nem akarod, hogy meghülyüljön, vagy elpusztuljon, akkor nagyon gyorsan vedd el tőle a tükröt!


Ugyanis a hímek képesek etetni a saját tükörképüket mindaddig, amíg éhen nem halnak!


(Miért kell mindenhol leírnom, hogy a tükör az nem jó dolog, ahogy a csengő sem! Max egy hinta azt csá!)

2010. márc. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10:52 - Nekem is vannak papagájaim, de ők csak énekelnek a tükörnek, vagy összeverekednek a tükörrel, de emiatt még nem éheztették magukat. Attól, hogy madár, nem hülye, a gazdinak kell nevelnie, és akkor nem lesz gond. És a kérdező még nem írt, hogy mi miatt pusztulhatott el a madara, lehetett-e beteg, vagy öreg volt már, és az is fontos, hogy mennyi idős az életben maradt társ, ezek nélkül hülyeség és felelőtlenség tippelni, hogy túléli-e a másik, ez nem tamagocsi, hanem élőlény. Üdv, egy tenyésztő!
2010. márc. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10:52 - Ja, és a tojó maradt életben, ezt a kérdező leírta.
2010. márc. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elfogyott a homok és papírt raktam alájuk ideiglenesen. Nem újságpapírt,hanem sima háztartási csomagolót. Feltépte és valószínű megette. Erre tudok gondolni. Fiatalok még nincsenek 1 évesek. Vagy mostanság lesznek azok.
2010. márc. 8. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!