Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtunk egy kismadarat az...

Találtunk egy kismadarat az udvarunkon, mit tegyünk vele?

Figyelt kérdés

Elég sok a macska nem is nagyon értek a madarakhoz... sztem veréb lehet Mit adjak neki enni? főztem tojást, jól felvizeztem pipettával adtam neki. 1x2x nxitotta csak nagyra a száját. Tegnap találtuk még életben van, szóval sztem esélyes, nem?

kiraktam az udvarra egy ketrecbe berepült hozzá 1-2 madár de utólag azt mondom csak a kajáját ettékmeg. Mit tegyek vele?mit adjak neki? csonti a horgászboltból? Segítsetek...mit, menniyt?


2010. jún. 8. 09:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha veszélynek voltak kitéve, akkor jól cselekedtél. A kirepült fiókákat, a szülők még etetik néhány napig, tehát a röpképesség, nem elegendő az önálló élethez. Amikor már magától rámozdul a mocorgó kukacra, stb., akkor mehet. A táplálás üteme akkor megfelelő, ha a széklete egy burokban távozik. Ha ez nincs, akkor sűrűn kapja a kaját. Adjál nekik főtt tojást, apróra tört tojáshéjat néhány naponta. De mehet a főtt rizs, vagy a sajt is, nyers szárnyas hús. Minél változatosabb legyen.
2010. jún. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
az történt,hogy elengedtük őket ahol találtuk. folyamatosan figyeljük őket, van egy nagyob farakáés azalatt vannak elbujkálva,de azéékijönnek néha. mielőtt elengedtül jól bekajáltattuk, és 1ébként,mikor aföldön volt egy kukac már azt is megették!!!:)
2010. jún. 9. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!