Állatok - Gyakori kérdések
Akvárium takarítás közben letört egy kis darab a beragasztott cementes műsziklából. Víz alatt, lehet e valamilyen kötő anyag, vagy festék a pótlásra?
Halak, akvarisztika
Halak, akvarisztika
2
Tegnap vettem egy tojó hullámos papagájt a hímhez,1x sem láttam még enni és aggódok hogy valami baja lehet. Nagyon fél még és lehet hogy azért? Mikor fog enni?
Madarak
Madarak
2
Jövőre szeretném a lovas szakedzői vizsgámat megcsinálni? Hol van erre lehetőség Pest környékén?
Lovak
Lovak
1
Az Állatok kategóriáról:
Az Állatok kategóriában megtalálhatod a velünk élő kiskedvencek és a vadon élő állatok témáit egyaránt. Kérdezhetsz többek közt kutya, macska, madár, rovar, hüllő, kisemlős, ló tárgykörökben.
Nem csak mi vagyunk hatással az állatvilágra, hanem az állatok is hatással vannak ránk. Sok örömöt okoznak és olykor bánatot, problémát. Ezekről bátran kérdezhetsz az Állatok kategóriában, más állatbarátok tudnak segíteni saját tapasztalataikkal, történeteikkel neked.
A legnépszerűbb témák az Állatok kategóriában: akvarisztika, akvárium, állat, betegség, cica, etetés, hal, halak, hörcsög, ivartalanítás, kiskutya, kölyök, kutya, ló, lovaglás, macska, madár, nyúl, papagáj, tengerimalac.
Minden jog fenntartva © 2022, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!