Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mennyire nehéz egy dzsungáriai...

Mennyire nehéz egy dzsungáriai törpehörcsöggel?

Figyelt kérdés
Ilyen típúsú kisállatokkal még nincsen tapasztalatom. Ne mondjátok, hogy legyen aranyhörcsög, mert vagy ez vagy semmi. Van két kutyám, három macskám, két akváriumom és két teknősöm így van némi fogalmam az állattartásról általánosságban. (Természetesen a hörcsögöt a többi állattól elszigetelve tartanám) Szóval a kérdésem, hogy mennyire lenne érdemes bevállalni?
2020. okt. 11. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Első időben félnek, aztán hozzádszoknak hogy te eteted. Utána simán kézbevehető, simogatható. Érdemes néha kiengedni, hogy tudjon futkozni, persze zárt ajtónál.
2020. okt. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Igazából különösebben nincs vele gond, inkább anyagiakban. De figyelmedbe ajánlanám a (azt hiszem😅) hörcsöginfó.hu-t
2020. okt. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem évek óta van. Semmi gond vele. Egész nap alszik. Este kotorászik ,rágcsál. Én tettem be neki kisházat ,fa bújót meg a kéztörlő papir ha elfogy oda adom neki a hengert szereti szétrágni. Legyen neki minden nap friss víz és kaja. Hetente egyszer takarítom teljesen ki a helyét.
2020. okt. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és szoktuk kivenni járkálni. Szokott a kezünkből enni. A macskák nem bántják sőt félnek tőle 😁
2020. okt. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!