Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A vaddisznó milyen gyorsan...

A vaddisznó milyen gyorsan tud futni? El tudok előle menekülni vagy gyorsabb?

Figyelt kérdés

egyik nap nem várt helyen egy vaddisznó ment át előttem az utcán, azt hittem eltűnt, de mikor tovább mentem volna, morgást hallottam a bokroból, és aztán több helyről is, szóval egy csorda volt ott valószínűleg.


na oké, de pl betonon/aszfalton el tudok előle futni, ha elkezd kergetni? mennyire gyorsak ezek a dögök?



2021. jún. 26. 09:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
valószínüleg nem tudnál,hacsak nem vagy profi sportoló,1:négy lábbal gyorsabbak mint te 2 valószínüleg tovább is bírják,szóval inkább mász fel egy fára.
2021. jún. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy gyorsabbak. Tényleg a fára mászás az esélyed. Ahogy 1-es írta.
2021. jún. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
84%
Elvileg dobnak felfelé tudnak rosszul futni, úgy van az embernek esélye. De csak elvileg. Nem tudom igaz-e.
2021. jún. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Anno a vejemet kergette meg egy vaddisznó horgászás közben, és ő bölcsebbnek látta, ha beugrik a kocsijába.

Utólag kiderült, hogy a vaddisznó egy, még malackorától háznál nevelt, Rozi névre hallgató jószág volt, és csak barátkozni akart, de a vejem ezt akkor nem tudta.

Azért a karosszéria-lakatosnak adott egy kis munkát :)

2021. jún. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
hát ez elég gáz, de oké kösz, a végén már fogtam egy téglát, mondom tiszta erőből fejbe verem ha tényleg rám ront, na de persze ehhez is szerencse kell h sikerüljön.
2021. jún. 26. 09:59
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
* dombnak felfelé
2021. jún. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%

Egy házi disznó 16km/h-ás sebességgel tud futni, míg egy vaddisznó akár 50km/h-ás sebességgel is. Egyébként ritka, hogy emberre támadnak.


Ha nincs hova felmásznod (autó, fa, stb.), a futás a legrosszabb, amit tehetsz. Ha már támad, próbál felöklelni, meg kell próbálni kitérni oldalra. És visszatámadni valamivel, ami a kezed ügyébe kerül, akár puszta kézzel.

2021. jún. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem a téglával csak felmérgesíted.

Egyébként alapból nem támadnak. Csak ha te bántod, vagy ha kicsije van és fenyegeted a kicsit. Vagy ha sebzett.

2021. jún. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
az nem semmi. és mégis mitől függ h vajon támad-e vagy sem?
2021. jún. 26. 10:04
 10/26 A kérdező kommentje:

#8

szóval ha ott morog mellettem a bokorban, nyugodtan elsétálhatok az úton, nem valószínű h nekem ront?

2021. jún. 26. 10:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!