Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mik lehettek ezek?

Mik lehettek ezek?

Figyelt kérdés
Egyikszer mikor motoroztam az erdőben akkor megáltam inni egy kicsit és nézni a természetet.Aztán egyszer valami recsegést hallottam és mikor oda néztem akkor kettő nagy feket kétlábú valamik szaladtak amiknek volt kezük.Most komolyan beszélel.Mindenki szerint minden jel arra utal hogy én akkor kettő Dinót láthattam.Mik lehettek ezek? Gondoltam itt is megkérdem.

2023. jan. 12. 21:53
1 2 3
 11/25 NTBS ***** válasza:
69%
Szerintem csak képzelődtél.
2023. jan. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%
Itt volt a cigányos komment?
2023. jan. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
52%
#12 igen. Haláli🤣
2023. jan. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
22%
Tuti cigányok voltak! Éppen lopni voltak
2023. jan. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
40%

Én is láttam valami furcsát apám szabolcsi vadászházánál szilveszterkor.

Haverokkal voltunk ott, kisebb összejövetelen. Elég nagy rumlit csináltunk, és emiatt a másnapomat is ott töltöttem egyedül takarítással. A szemetet meg a kukákhoz és a komposzt a vittem.

A komposztról tudni kell, hogy gyakran vonzza a vaddisznókat, mint most is. 1-2 vaddisznó fordult meg ott, amire ráláttam a szobámból, míg tévéztem. Egyszer csak hatalmas visítást hallottam. Egyből kinéztem és azt láttam, hogy egy durván 2 és fél méteres valami felvágta a vaddisznót. A vaddisznó fele a komposzt keretén volt, a másik felét meg az a valami zabálta. Ekkor ált fel megint az a valami, furcsa hosszú feje volt, szőrös volt.

A fél vaddisznót megette, a másikat meg a szájába kapta és elfutott vele, mintha semmi se lett volna. Mondanom sem kell nagyon megijedtem, azonnal megpróbáltam elaludni, aztán hívni apámat, egyik se ment és durván 3 óra fekvés után elaludtam.

Reggelre már abban sem voltam biztos, hogy az egész megtörtént a komposzt környékén ott voltak a disznók, felvolt túrva az egész, de semmi nyomot nem láttam és màr abba se voltam biztos, hogy nem álmodtam, de most hogy ezt olvastam egyre biztosabb vagyok, hogy tényleg volt valami.

2023. jan. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
62%

#15:

Ti mi a büdös lófaѕzt szívtok, ti debilgyerekek? 😂

2023. jan. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 veterán vas ***** válasza:
49%
Lehet, hogy egy kis komposztlé került lepárolásra, és ez annak a hatása. ;)
2023. jan. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
77%
Értem, tehát én, aki valami furcsa dologról beszél, le van szavazva a faszba, de azok akik konkrétan rasszista megnyilvánulásokat tesznek nincsenek... Köszönöm.
2023. jan. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
én nyomtam egy zöldet neked
2023. jan. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
#18 nem kell rasszistázni, lehet takarodnotok az országból,koszlidércek
2023. febr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!