Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Láttátok már ezt a videót?...

Láttátok már ezt a videót? Baglyot öl a barbár focista.

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=Op9vOzMiyKI&feature=related


Szerintetek megbüntették?


2011. márc. 5. 16:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Istenem, olyan kis cuki az a bagoly.:) Nem is ember, aki bele tud rúgni!!! :(((

Attól hogy focista, remélem kap büntetést!!!!!!!

2011. márc. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Én beásnám nyakig az ipsét és a fejét rugdosnám egy focilabdával. Utána lehugyoznám, leszarnám és ott hagynám rohadni a napon. De még ez is könyörületes mert ő tisztában lenne vele miért kap ilyen bánásmódot.
2011. márc. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 mentalist ***** válasza:
0%
A sötétzöldek embert akarnak ölni kerszteslovagnak képzelik magukat vagy mi a f@sz megölt egy állatot ajajj végre valakit lehet átkozni ócsárolni a halálát kívánni bravo pusztán szeretetből.
2011. jún. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 mentalist ***** válasza:
0%
No az előző válaszoló meg is kínozná azért nézzetek magatokra miket kívántok neki a bagoly halála gyors volt ti meg lassú kínhallállal büntetnétek itt szabadul fel bennetek az elfolytott agresszió nem ő a szadista hanem ti és észre sem veszitek magatokat.
2011. jún. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 mentalist ***** válasza:
0%

Am képzeljétek az emmber is élőlény a bagoly több ezerszer gyilkol élete során de embert ölni azért számotokra kissebb bűn mint állatot már ne is haragudjatok.Kitudja a bagoly nem kínozta az egereket?

Végül is minden élet érték kioltása bűn.

2011. jún. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

zmeg neked is van egy fura észjárásod :D

a bagoly tudod táplálék szerzés céljából öl, míg ez a bunkó focista arréb rúgta mint egy tárgyat, csak azért mert képtelen volt 2 lépéssel kikerülni!!!

2011. jún. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 mentalist ***** válasza:
0%
Nem vagyok hülye. Am az is igen furcsa hogy magukat normálisnak tartó emberek minél hajmeresztőbb ötleteket találnak ki egy embertársuk megbüntetésére nem a bagoly által elfogyasztott állatokon volt a hangsúly te humanista állatbarát.
2011. júl. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 mentalist ***** válasza:
0%

Több hónapig neveltem egy baglyot aztán egy véletlen folytán a bácsikám kutyája nyekk megfojtotta szerencsétlent

ámde nem azért hogy megegye, csak szórakozni támadt kedve otthagyta a kibelezett hulláját az esőben. Képzeljétek a kutyával azóta is jó barátságban vagyok pedig szerettem azt a baglyot.(A baglyot nem jogtalanul tartottam fogva a Nagyapám beszélt az illetékes hatóságokkal. Ha nem szedem össze abban a percben megölték volna a kutyák ahogy leesett a fáról, ha tudtam volna hogy ez fog történni talán jobb lett volna neki ha otthagyom. a fára ahonnan leesett kétszer megpróbáltuk visszarakni mind kétszer újra leesett az anyja nem foglalkozott vele nagyon visszamaradott volt a többi fiókához képest. tudom a természetes szelekció de ezzel akkor nem nagyon foglalkoztam.

2011. júl. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én sos értettem, hogy emberek, hogy bírnak állatokat bántani. Szörnyűűű!
2014. szept. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!