Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Egy állat tud más élőlényt...

Egy állat tud más élőlényt kínozni úgy, mint egy ember?

Figyelt kérdés

Azt hittem csak az ember olyan szadista, hogy egy állatot, vagy embert kínozzon, hogy örömét lelje benne.

De, azt hallottam van olyan ragadozó, ami ha elfog egy állatot, embert még ÉLVE(!) elkezdi kibelezni, meg megenni.

Állítólag a hiénák is elkezdenek marcangolni, de még élsz.

Igaz ez, tud egy állat szándékosan kínozni, és kegyetlenül viselkedni?


2011. máj. 22. 06:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy hallottam, h a csimpánzoknál megvan kínzás öröme. Érdekes, h pont azt az állat szeret kínozni, ami ennyire közel áll az emberhez... Ritka undorító faj vagyunk :)
2011. máj. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
17:33 igazad van. :) Kérdező a hiéna kutyák is úgy ölnek hogy előbb kifárasztják a zsákmányt és utána élve megeszik. Kegyetlennek tűnik de valahogy nekik is enni kell.
2011. máj. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 zsuzsabazsa ***** válasza:
2011. jún. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
ÉLVEZETBŐL CSAK a csimpánzok és az emberek. A többi állat táplálék szerzés ill. védekezésből öl, és nem élvezetből.
2011. jún. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
A videóra: durva, de ha az ember nem zárja ketrecbe, nem fogja be, akkor ez nem történik meg. Ennyi.
2011. jún. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%
szerintem az állatok nem kínozzák egymást csak azért mert tetszik nikik hogy a másik szenved.Legfeljebb azért hogy kifárassza a zsákmányát
2011. jún. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%
Az anakonda Zsákmányát rendszerint a fején ragadja meg erős állkapcsával és sok, hegyes fogával, majd gyorsan körültekeri. A tévhittel szemben áldozatát nem összeroppantja, hanem megfojtja. Annak minden egyes kilégzésénél ugyanis egyre szorosabban öleli, míg az végül nem tud levegőt venni.
2011. jún. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Eddig egyetlen egy olyan felvétel készült amikor egy oroszlánfalka legkisebb tagját egy hiéna elragadta, majd még aznap este az oroszlánok elkapták azt a hiénát. Feltűnt a filmesnek hogy az oroszlánok nem sokkal azután kapták el hogy ettek. Lassan széttépték,szétmarcangolták majd otthagyták,egy falatot sem ettek belőle. Ezt az 1 esetet sorolják "kínzásnak", volt tv-ben is.
2011. júl. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%
A delfinek nagyon szeretnek kedvtelésből gyilkolni pl., de azt hiszem, ők sem kínoznak tudatosan. A fókákat szokták játékból kinyírni.
2019. jún. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!