Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Csak szerintem szanalmas...

Csak szerintem szanalmas dolog szaz meterrol lepuffanttani egy vetelenallatot?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 05:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

A csirke meg az a feltetlen szukseges dolog ami az elethez kell.A fel negyzetmeternyi helye pedig az emberiseg tulszaporodasanak oka.

Altalaban nem a vadasz maga eszi meg a zsakmanyt, neki csak a trofea kell mintha valami dicsoseget jelentene hogy kepes volt meghuzni egy ravaszt.

2011. aug. 22. 06:12
 12/18 anonim ***** válasza:

"A fel negyzetmeternyi helye pedig az emberiseg tulszaporodasanak oka." ?????????????????????????


Amúgy éppen zsiráfra vadászni a legveszélyesebb. Mert a már elpusztultnak hit zsiráf trófeához odamenő vadászokat már annyiszor rúgta már halálra az állat. Ez amúgy komoly.

2011. aug. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Ha annyira nagy vadaszok mennyenek oroszlantvafdaszni de kessel.. -,-
2011. aug. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
De miért pont oroszlánra, amikor a zsiráf a legveszélyesebb?
2011. aug. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Hat azert mert hirtelen azt irtam:))tolem lehet torpepapagaj is:))
2011. aug. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Varga B. Tamás válasza:
53%
Az ember már csak ilyen. Én például, a legvédettebb fajok bármelyikét feláldoznám, ha cserébe mi, emberek, egymás helyett rájuk lőnénk inkább. Más kérdés, hogy téged 50 méterről is megfenyítenélek ennyi helyesírási hibáért.
2011. aug. 26. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
És mi van ha díszes és nem (dísz)pinty hanem diszlexiás vagy diszgráfiás?
2011. aug. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem vadásznak késel elefántra, zsiráfra, stb-re, mert 1.azt tényleg állatkínzás lenne. 2. Az állat hatalmas előnybe lenne. Az érzékszerveiről beszélek és persze a hatalmas erejéről. A puskával történő vadászatot nem kell lenézni, mert kínozza az állatot. Egy átlag vadász lőszer MINIMUM 680-700 m/s-mal indul, ami jóval magasabb a hangsebességnél. Agy vagy gerincvelő találatnál a vad azonnal és szenvedés mentesen múlik ki, mivel az a két rész képezi a központi idegrendszert. A hang nem ér el hozzá időben, egyszerűen csak megszűnik számára a világ. Amúgy meg azt szoktam mondani, nem a lövés a vadászat, hanem az, ahogy eljutsz a lövésig. A lövés csak egy pillanat, amivel felteszed a pontot a történet végére. De úgy is lehet vadászni, hogy a végén elmarad a lövés. Az is vadászat. Aki igaz vadász tudja miről beszélek, aki meg nem, az csak egy lövész. Nagy különbség!
2011. szept. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!