Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Lehet rókám? Elég csak egy papír?

Lehet rókám? Elég csak egy papír?

Figyelt kérdés
az érdekelne hogy lehet-e rókám. mert én úgy tudom hogyha szerzek valami engedélyt akkor lehetne. de azt honnan kel szerezni? és hogy egyáltalán ez igaz hogy egy papír és máris lehet rókám vagy kell még valami? amúgy egyik nap már volt hogy valaki is a rókáról kérdezett de az nem én voltam és abból nem is tudtam meg semmit.
2011. nov. 22. 20:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

előző válaszoló: nem lehet!!! agygondod van???


Kérdező: ajánlanám egy cuki állatot: csincsilla, meg mókus (ami persze tartható, és nem vadállat)ha csini sok sikert nekem van tőlem majd kérdezhetsz! Ha mókus, olyan mókus amit nem a vadonból hoztál, hanem pl állatkereskedésből. Vagy nyúl sikló... de rókád sajnos nem lehet. Ha állatgondozó vagy esetleg.

2011. nov. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 mustafa33 ***** válasza:
Majd ha kamasz leszel és azt fogod hinni (mint ahogy mindegyik abban a korban) hogy nagy vagy ha berúgsz, akkora rókáid lesznek hogy no! ☺
2011. nov. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
ez aztán értelmes volt :D
2011. nov. 28. 15:40
 14/15 anonim ***** válasza:
Lehet rókád papírok nélkül is! Na nem a kis vörös VUK, de mondjuk olyan, amiket a prémért tartotak régebben pl kék vagy ezüstróka! Keress rá, biztosan találsz ilyen tenyésztőt!
2011. dec. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nagyon sok idő, mire a szükséges engedélyeket beszerzed, de lehet rókát tartani. Semmilyen törvény sem tiltja. Nagyon sok ember és Magyarországon is, akik rókát tartanak. Jó nevelés mellett akár úgy is viselkedhetünk vele, mint egy kutyával. A papírokat a közeli vadász egyesületektől és a Magyar hatóságtól kell beszerezni, de ebben nem vagyok biztos. Ha többet szeretnél ezzel kapcsolatban tudni, akkor még szívesen írok erről. :)
2012. febr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!