Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Honnan lehet szerezni vagy...

Honnan lehet szerezni vagy venni Arctic Wolf-ot vagyis farkast? Nem hobbi állatnak szánom és nem is házi kedvencnek! Csak komolyak írjanak!

Figyelt kérdés
Volt már velük tapasztalatom csak az a baj ahonnan volt az már megszűnt! Hazai tenyésztők kellenek és nem csehszlovák farkaskutyát keresek, hanem farkast! A beszólogatók kíméljenek!
2012. jan. 12. 12:00
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Hát sajnos ott nem kell,de nekem volt,mert én egy alapítványnál dolgoztam,és sajnos nagyon sokat kellett harcolnunk azért,hogy ne keresztezzék őket kutyákkal de ez sajnos hiába való volt,egyre több a hybrid,ami nem igazán okos dolog!És ez elég elszomorító,és tovább mennék a xx.-ik kerületben lakik egy fazon akiről kiderült,hogy van neki egy Európai szürke farkasa,ja és az 5.-ik emeleten lakik lakik!Ezzel csak az a baj,hogy az állat még csak 13 hónapos tehát még nem ivarérett,mert a farkasok 2-3éves korukra érik el az ivaréretséget attól függ hím vagy nőstény!Szóval a marha ott lakik vele,és szerintem fingja nincs arról,hogy szegény pára így nem sokáig fog élni,mert a farkasok falka állatok,ők nem esznek mást csak húst és csontott és csak heti 2x3x,tehát őket nem lehet kutyatápon tartani,vagy házi koszton!Falka nélkül nem sokáig él,nekem kettő volt aztán meg négy és a rezervátumban laktunk,igaz ők is bejártak a házba de,a helyük kint volt a többiek között!Sajnos haza kellett jönnöm de őróluk mindíg kapok képeket!tudom ott jó helyen vannak!Ezt a programot szeretném csinálni és folytatni itt is csak ilyesmire szponzorokat találni nem lesz egyszerü!
2012. jan. 13. 16:31
 12/32 anonim ***** válasza:
Fújj de utálom az ilyeneket akik egyszerűen nem tudják felfogni,hogy miért nem kéne őket így keresztezni-.-"Meg gondolom a sok szaporítónak ebből jön a pénz...És az aki a XX.kerben lakik neki van rá engedélye??:O o.OElég érdekes,azért örülnék hogyha legalább nelünk nem lennének ilyen mértékben betenyésztve,itt sokkal hülyébbek az emberek, mint külföldön,bár ott is elegen vannak...meg csak még több menhely kéne a későbbiekben nekik is, és még több kóbor állat lenne...ahogy ismerem itt a sok állattartót...legyet nem adnék nekik...
2012. jan. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom van-e engedélye,de ebben én is egyet értek,nem hozzáértők kezébe nem való!Azt én sem értem minek csinálnak hybrideket,EMBEREK!És ezzel mindent elmondtam!
2012. jan. 14. 04:15
 14/32 anonim ***** válasza:
://
2012. jan. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
500 dollárt írtál,hogy drága??Csak azért,mert mi a kutyánkért 1OOO Eurót fizettünk,s még vagy 17OO km-t is mentünk utána Luxemburg határáig.....
2012. jan. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Utolsó:Milyen fajta a kutyád?Én Welsh corgit akarok,de annak is 100E a behozatala:/
2012. jan. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Rhodéziai Ridgeback.
2012. jan. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 symmer ***** válasza:
nem tom lehet csak én vok ekkora kocka de az Artic White Wolf nagyon world of warcraftosul hangzik
2012. jan. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Azért mert angol??De am nagyon kocka lehetsz:)Nézz utána neten vagy próbáld meg lefordítani h mit jelenthet:))
2012. jan. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Nem nem vagyok kocka amiről beszéltem itt egy link [link] de ha vissza olvasod leírtam,miért nem olyat szeretnék,mert egy hybrid és itthonról szeretnék!
2012. jan. 31. 04:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!