Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Honnan lehet szerezni vagy...

Honnan lehet szerezni vagy venni Arctic Wolf-ot vagyis farkast? Nem hobbi állatnak szánom és nem is házi kedvencnek! Csak komolyak írjanak!

Figyelt kérdés
Volt már velük tapasztalatom csak az a baj ahonnan volt az már megszűnt! Hazai tenyésztők kellenek és nem csehszlovák farkaskutyát keresek, hanem farkast! A beszólogatók kíméljenek!
2012. jan. 12. 12:00
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

És úgy gondoltad, majd kialakítasz neki egy privát Északi-sarkot vagy esetleg a mélyhűtőben tartod?

Ember, attól még, hogy az Államokban éltél nem kell agyhalottnak lenned!

2012. febr. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Figyel te az állat kertben mármint a Budapestiben hűtőben tartják a farkasokat????????Azok sem olyan környezetben élnek!De köszönöm már megérkeztek a farkasaim szám szerint 4!Ha kell küldök fényképeket!
2012. febr. 11. 18:39
 23/32 anonim ***** válasza:

Farkasszakértőnek tartod magad, és nem tudod, hogy a fővárosiban nem sarki farkas van? Gáz.

Megérkezett Kanadából az instant starter wolf kit? Bedobod a figurát a vízbe és megnő?

2012. febr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 Platypus ***** válasza:

"A Budapesti Állatkertben látható példányok a sarki alfajhoz (Canis lupus occidentalis) tartoznak."

[link]


Az már más kérdés, hogy a farkas többi alfaja jobban illik a mi éghajlatunkhoz.

Volt régen egy fazon, aki a második kerületben nevelt sarki farkasokat, meg volt egy mentett vak tigrise is. Nemrég olvastam a halálhírét egy újságban, de nem emlékszem a nevére és a neten sem találom.

2012. febr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Hát tudod meg is érdemelte ha felfalták!A farkasok falka állatok nem lakásba valók!Az enyémek 1000nm-en vannak jelenleg amit 5 méteres kerítés vesz körül,lakott területtől 5km-re vagyunk,körülöttünk erdő és hegyek!Azt azért nem értem,hogy a pasasnak,hogy jutott ez eszébe!Egyáltalán volt engedélye?Nekem is eléggé körülményes volt beszerezni az engedélyeket!
2012. febr. 11. 23:00
 26/32 Platypus ***** válasza:
Hogyne lett volna engedélye. Bár furcsának találom hogy pont egy fővárosi kerület adta meg. És természetes halállal halt meg. A farkasok és a tigris már korábban elpusztult szintén természetes öregségben, nem mai történet a dolog. És nem lakásban voltak, hanem rendes kifutóban, Hűvösvölgy a város széle már, félig erdő. Mondjuk szerintem is felelőtlenség volt emberek közé farkast vinni, mert a farkastól meg lehet védeni az embereket, de fordítva nem. Nála is pusztítottak el rosszindulatú emberek farkasokat, a veresegyházi medveotthonban is. A legjobb kerítés sem véd a golyótól és a mérgezett csalétektől...
2012. febr. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 Platypus ***** válasza:
2012. febr. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Platypus ***** válasza:
2012. febr. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Igen így már beugrott a sztory!De tényleg félre értelmezik ezeket a csodálatos állatokat!Az USÁ-ban is előszeretettel kiáltják vérengző fenevadaknak!Több kutyatámadásról hallottam kint mint farkas támadásról,de előszeretettel vadásznak rájuk,pedig ha jobban megismernék őket megváltozna egy-két ember véleménye!Kint erre a külön célra alapítottak egy rezervátumot ahol be lehet menni hozzájuk,megsímogathatják és kis időt eltölthetnek velük.Erre a mintára csinálták a Veresegyházy medve parkot,ami nem igazán olyan de hasonló!Én nem igazán ilyesmit terveztem,de nem áll messze tőlem ha valaki eljönne és mondjuk megkérne,hogy mutassam be az állatokat,mert meg szeretné őket ismerni!Persze kellő biztonsággal,erre nem azt értem,hogy vadak lennének,de nyilván és most elnézést,hogy a kutyákat hozom fel,de egy kutya is ha idegent lát bizalmatlan,kíváncsi!
2012. febr. 12. 08:34
 30/32 anonim ***** válasza:

Én szívesen elmennék megnézni a farkasokat:'D

azért én kaphatok róluk képet,kíváncsi vagyok hogy hogy néznek ki,mennyi idősek?hány hím és hány nőstény van?Végül honnan tudtad beszerezni őket?:)

2012. febr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!