Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ha megölöm a szomszédom...

Ha megölöm a szomszédom kakasát az bűncselekménynek számít?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 30. 09:52
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
73%
Ne idegeskedj, az nem vezet jóra. Lásd Zámbó Jimmy és a kakas esete :-)
2012. máj. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
59%
Nézd meg a Fekete várost.A lőcsei bíró lelőtte az alispán kutyáját..
2012. máj. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim válasza:
84%
De jol megy neked, ha teged csak az zavar a vilagban, hogy egy kakas kukorekol. szivesebben hallgatnam anyamek otthoni, falusi kakasat minden reggel minthogy a het legerdekesebb kerdesekent azt olvassam, hogy van aki kakast akar gyilkolaszni. Mellesleg egyet ertek az egyik elottem szoloval, csak ovatosan a gyilkolassal lehet forditva sul el a puska, es Zambo Jimmy 2 leszel...
2012. máj. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
84%
Ez pont olyan mint ha a szomszéd kutyáját akarnád kinyírni mert ugat! Nekem is kinyírta a szosmzéd mind a 3-mat. Feljelentettem! És vettem még 4-et, szóval 2-szeresen szívta! :)
2012. máj. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 ms mazsola válasza:
64%
gyerek b@azmeg te rohadt pihent vagy.
2012. máj. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
80%

"Ha megölöm a szomszédom kakasát az bűncselekménynek számít?"


Nem. Az rongálásnak számít. De ha a szomszéd téged "rongál" meg érte cserébe, azt akár súlyos testi sértésnek is nevezhetjük. :-)

2012. máj. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim válasza:
83%

Nézd, tudom nem vigasztal, de a mi szomszédaink reggel 6-tól flexeltek, stilleztek, csiszológépet nyomattak minden áldott nap. Zárásképpen pedig este a takarmány darálót is elindították. Az ürge traktorral közlekedett fel s alá az udvarban, amikor kedve tartotta.

Én örültem volna egy szimpla kakasnak. Ne bántsd:)

2012. máj. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%

akkor mi van, ha a szomszédnak a gyere sír és az zavar téged???? azzal mit csinálsz?

-.-" .......................................

Semmi jogod nincs ahhoz, hogy más állatával ilyet tegyél.......

2012. máj. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim válasza:
54%
szia, én is hasonló cipőben járok. neked már meg oldódott a probléma a kakassal?
2014. jan. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
54%
Bűncselekménynek számítana, mert nem a te tulajdonod-azt elvenni, vagy másnak anyagi kárt okozni, az büntetendő cselekmény.
2014. jan. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!