Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Támogatnád farkasok és medvék...

Támogatnád farkasok és medvék betelepítését Magyarországra?

Figyelt kérdés

2012. nov. 16. 17:28
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

"Támogatnád farkasok és medvék betelepítését Magyarországra?"


Elviekben maximálisan! :) Főleg a medvéket!:)


"Van számukra élettér és nem települnek maguktól oda"

-Épp ez a baj, hogy sajnos nincs! :(


Nincs nagy területű, összefüggő erdőség, csak keskeny sávok, amiket amúgy is átszelnek az utak.

Egy falka hatalmas területen vadászik.

Magyarország kis számú farkaspopulációt képes eltartani.



Az aranysakálok már megvetették a lábukat, de a vadászok irtják őket rendesen, mert szerintük tájidegen állat és azt bátran ki lehet pusztítani.

2012. nov. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim válasza:
41%
A csaladomnak nograd megyeben van telke es ott van egy erdo es a hiradoban volt hogy nograd megyeben az egyik erdoben beszabadult egy medve . De aztan nem tom mi lett azzal a medvevel.
2012. nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
41%
Megették a cigányok!
2012. nov. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
50%

NEM!


Aki igennel válaszolt,az miért szeretne a családi piknik közepén medve vagy farkas elől rohangálni? Ha meg panellakók vagytok,akkor ne igenezzetek,mert az szívja meg aki az erdő szélén lakik...

2012. nov. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
75%

Az embernek és az állatnak is kell legyen élettere.

Tiszteletben kell tartani a határokat. Az állatok élőhelyének megmaradását, háborítatlan létüket biztosítani kell.


Olvastam olyan magyar családról, akik Kanadában az erdő kellős közepére költöztek és kilenc medvét kilőttek miattuk, mert szegény ágrólszakadt emberek fenyegetve érezték magukat.


A vadon a vadállatok birodalma, aki belép oda, viselje annak következményeit.


Nagyra becsülöm azokat az embereket, akiket cápatámadás ért, gyakran végtagjaikat is elvesztették és azt mondják, ne bántsa senki a cápákat, ők az óceánban vannak otthon, az emberek voltak a betolakodók és így jártak...:)

2012. nov. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
63%

ma 18:40

Farkas elől nem valószínű, hogy rohangálni fogsz, mert egészséges farkas SOHA nem támad emberre. Rettentő óvatosak úgyhogy nem hiszem, hogy félni kéne tőlük. :)

Gyönyörű állatok és nem valami veszélyesek, úgyhogy igen, én támogatnám a farkasok betelepítését, de sajnos ahogy írták, nagy területen vadásznak.

U.i.: Falun lakok, erdő mellett. :)

2012. nov. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
55%
Hát az erdélyi ismerőseimtől nem ezt hallottam...Ők azért annyira nem díjazzák a farkasokat,na meg a macikat sem.
2012. nov. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
63%

Ma 18:40-esnek

Hát rá b@sztál,mert falusi vagyok,és képzeld hogy erdõ mellet lakok,ráadásul ez a falu hatalmas valószínûséggel kisseb mint a tied :)

De az ilyen embereket mint te utálom.............

2012. nov. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
65%
Értem.Ahhoz,hogy utálni tudj,ismerned is kellene...Egyébként mi az oka?
2012. nov. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom mivel haragítottalak magamra, de peched van mert az én falum is rohadt kicsi. XD (A tiédnek mennyi a népsűrűsége? XD)

De tényleg nem tudom konkrétan mire gondolsz, úgyhogy leírhatnád. :)

Különben az egy tény, hogy a farkas nagyon ritkán támad emberre max. ha veszett vagy valami, de ez se valószínű.

A macikat és természetüket nem nagyon ismerem, így hát arról nem írok véleményt.

2012. nov. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!