Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Nincs elegetek a petásokból...

Counter kérdése:

Nincs elegetek a petásokból (állatvédők)?

Figyelt kérdés
Nekem igen mert tök hülyék beperelték az ubisoftot mert az asassins creed black flagben lehet bálnát vadászni.De ez csak egy játék nem?

2013. ápr. 26. 18:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Erről nem is hallottam :D Embert ölni is lehet benne, vagy az már nem számít? Az Assassin's Creed a kedvenc játékom és emellett nagyon szeretem az állatokat...soha nem ölnék meg egy bálnát...még akkor sem, ha a játékban megteszem...

Ez vicces :D

2013. ápr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ugyanezt gondolom,haver:D
2013. ápr. 26. 20:33
 3/15 anonim ***** válasza:
Na látod, akkor már ketten vagyunk, haver;-) :-D
2013. ápr. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

eddig is tudtam, hogy nem százasok de már 100%ig biztos vagyok benne...

a kedvenc játékomban, a skyrimban is lehet állatokat ülni...mégse jutna eszembe megölni egy állatot sem.


de igazából ennyi erővel én is beperelhetném ezeket a játékgyártókat, mert embereket kell ölni azért, hogy végig tudd játszani...és ez motiválhatja a szellemileg nem százas embereket a gyilkolászásra...ez senkinek nem fordult meg a fejében a gyökér petások között? :D

2013. ápr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ülni... xD ölni :D és nem skyrimban hanem skyrimben :D
2013. ápr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel perelhetnének a Sims miatt is, mivel a Simek eltapossák a csótányokat a földön...és ott is meglehet ölni kutyát, macskát, madarat stb., ha éhezteted őket...még kíméletlenebbül, hosszú - hosszú nappalokat és éjjeleket szenvednek át éhezve, szomjazva, mire elpusztulnak...
2013. ápr. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ezzel elkéstél...a sims miatt már pereltek amennyire tudom, bár lehet nem pont a petások de volt valami botrány már a sims miatt :D
2013. ápr. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ööö...pedig direkt valami abszurd példát akartam írni, de..de akkor mindegy...ez nekem így már sok...túl sok...
2013. ápr. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
^^
2013. máj. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy becsavarodtak, de a környezetedet védik.

Ez azért már szerintem is túlzás, de valakinek meg kell védeni nem?

De ezt te honnan tudod?

Hiteles forrásokat használtál vagy

csak valami random oldalon találtad?

2013. máj. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!