Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Város szélén lakok, mellettünk...

Város szélén lakok, mellettünk erdő. Tegnap a hóban bejött hozzám egy róka. megetettem macskajával (csak az van itthon), evett is, de nem tudom, jól tettem-e?

Figyelt kérdés

nagyon aranyos volt, 3 méterre volt tőlem, állandóan körülnézett evés közben, de rám nem figyelt, talán tudta, hogy ha megkergetném, nem érném utol, de egy kutya vagy egy termetesebb macska talán bántaná.

tudok arról, hogy a városunkban helyeznek ki a rókáknak veszettség elleni falatokat, nem félek fertőzéstől.

veletek történt hasonló eset?

persze az is érdekel, szabad-e vadállatot etetni, nem betegítem-e meg olyan eledellel, amit nem szokott meg


2009. dec. 20. 08:44
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

az utolsó háromnak is köszönöm a hozzászólását.

a kis herceget épp valamelyik nap olvastam fel a gyermekeimnek, nagyon megfogott a rókás történet.

egyébként mennyi ideig tart a rókánál ez a "barátkozós" idő, ha tényleg fertőzött? mert vagy őt, vagy másikat már figyeltünk meg hetekkel korábbani is a macska tálkájánál. olyan szempontból nem gondolom, hogy a menekülős reflexei alábbhagytak volna, hogy evés közben állandóan körülnézegetett. többször is majdnem elszaladt.

2009. dec. 20. 10:39
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia ! a Noé állatotthon Alapítvány foglalkozik róka mentéssel.Náluk szerintem érdeklődhetsz hogy mint hogyan csinálj és mi a jó mi nem! :)


[link]

2009. dec. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

jaj de édes pofikák!

és nem is tudtam rólatok

nagyon kedves hivatást választottatok.

ezeket a cikk cakk cirókákat marókákat nem viszitek vissza az erdőbe?

hogy jutott eszetekbe ilyen aranyos neveket kitalálni nekik?

Érd környékén etetitek a vadállatokat?

2009. dec. 20. 11:21
 14/16 A kérdező kommentje:
bocsánat, nem vettem észre, hogy mindegyik állatkáról van leírásotok. Torzonborzzal megríkattatok
2009. dec. 20. 11:30
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt már ilyen mi szalámit adtunk neki. De nagyon kedves volt tőled hogy megetetted nagyon éhes lehetett szegény.
2011. jún. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
már nincs mit irnom :D
2011. júl. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!