Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Légpuskával milyen állatot...

Légpuskával milyen állatot lehet lelőni? Az igaz, hogy kileher vele nyirni egy vadisznót?

Figyelt kérdés
2015. júl. 24. 20:12
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
81%
Vaddisznót nehezen... De ha akarod próbáld ki, majd megkerget. :P
2015. júl. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
75%
Persze vaddisznót, még bivalyt is.
2015. júl. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
71%

Csak felbosszantanád a röfit. Ha egyáltalán észreveszi a lövést.

Én csak azt nem értem, hogy miért akarnál bármilyen állatot is lelőni?

2015. júl. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy vadgalambot letudsz vele lőni,de van mikor lepattan róla a lövedék ha magasabban van.
2015. júl. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Azér kérdezen mert a haverom azt mondta ,hogy lehet vaddisznót lőni vele meg ,hogy látott olyat de nem hittem el ezét kérdeztem
2015. júl. 24. 21:32
 6/31 A kérdező kommentje:
valaki feltudja sorolni ,hogy milyen állatot tud leteritenni egy légpuska?
2015. júl. 24. 21:36
 7/31 anonim ***** válasza:
A legnagyobb állat talán a házimacska amit le tud teríteni.Meg max galambot a madarak közül.
2015. júl. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
81%

A légpuska nem arra van, hogy öljenek vele, hanem arra, hogy gyakorolják a célba lövést. 10 méter távolságban a lövedék már olyan gyenge, hogy csak a papír céltáblát tudja átszakítani. Ez tervezési cél is.

Persze vannak erősebb fegyverek, mint azok speciális "néma" mesterlövész fegyverek, de azokhoz csak fegyverviselési engedéllyel, vagy még azzal sem, lehet hozzájutni. Ezek 200 méterről még megölnek egy embert.

Légpuskával még akkor sem lövöldözünk élőlényre, ha egyébként akár meg is tudnád azt ölni vele.

Írta valaki, hogy ha nem jól találod el, még a galamb is elviszi az ólmot. És lassú, fájdalmas halállal pusztul el valahol, ahol meg se találod, tehát még arra sem hivatkozhatsz, hogy levesnek kellett. Mivel érdemelte ki ezt a kínhalált.

Az meg, hogy egy macskát leteríts vele, egyenesen mesterlövészt kíván, mert ha nem a két szeme közt, az orrtövén lövöd meg, ahol a koponya csont a legvékonyabb, akkor szinte biztos, hogy túléli. Mint ahogy az is, hogy egy életre megnyomorítottad. És ebben az esetben még a húsvadászat sem jöhet szóba. Megint csak megkérdezem, hogy mivel érdemelte ezt ki?

Úgyhogy tegyétek le azt a kb#szott légpuskát a haveroddal együtt, aki egyébként egy hazug fráter, és várjátok meg, amíg nagykorúak lesznek, lehet igazi fegyveretek és vadászati engedélyetek - miután letettétek a fegyverkezelési és vadászetikai vizsgákat.

2015. júl. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Nem kell leorditani csak kiváncsi voltam erre.
2015. júl. 25. 10:07
 10/31 anonim ***** válasza:
82%
Ne haragudj, de elég veszélyesnek látsotok a cimboráddal együtt azzal a mordállyal.
2015. júl. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!