Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Légpuskával milyen állatot...

Légpuskával milyen állatot lehet lelőni? Az igaz, hogy kileher vele nyirni egy vadisznót?

Figyelt kérdés
2015. júl. 24. 20:12
1 2 3 4
 21/31 Mandy1408 ***** válasza:
47%
A saját súlycsoportoddal kezdj, ha van gerinced. Tehát ha ember vagy, próbálkozz emberrel. ;)
2015. júl. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Gépágyu ***** válasza:
36%

Mert bte embert eszel csirke helyett? Vagy az a sulycsoportod? :-)))


ha mindenki ugy képzelődne ( mert ez nem gondolkodás) még mindig kőbaltával rohangálnánk és náthában pusztulna ki az emberiség egyharmada. Aki nem b'zi az szereti a fegyvereket az izomagyak meg fosnak tőlük :-)))

2015. aug. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
70%

Gépágyúnak


Ismerek olyan b'zit, aki oda van a fegyverekért, és lehet, hogy még nálad is többet tud róluk, mert fegyvermester a hadseregnél (kb. 10 éve a seregben nem kizáró ok a homosexualitás, csak nyilatkozni kell róla).


Szóval a szexuális orientációnak semmi köze a fegyverek szeretetéhez.


Ugyanakkor az izomagyas részt nem is értem, mert épp azok vannak oda a fegyverekért, meg az erőszakért. Mi másért gyúrnának?


Ami pedig az emberiség fejlődését illeti, abban sokkal nagyobb szerepe volt a tűz, a kerék, a földművelés és a számítógép feltalálásának, mint bármilyen fegyverének.


És van még egy rossz hírem. Táplálkozásunkban még mindig 70% körül vannak a növényi eredetű élelmiszerek a hússal szemben. És ha azt hiszed, hogy a 30%-nyi húst még ma is vadászattal kell megszerezni, akkor te vagy az, aki még nem jött ki a dzsungelből, mert akkor láthatnád, hogy vannak csirkefarmok, sertéstelepek, halastavak stb.

2015. aug. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Erre szerintem nincs egyértelműen jó válasz. Szerintem ha egy bálna szemére célzol vele 3 centiről és tudod melyik irányban van az agya, akkor nem kizárt, hogy azt is meg tudod ölni egy légpuskával...
2015. aug. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
én letudtam lőni egyszer egy fácánt 7J alatti légpuskával hála isten elsőre jó helyen találtam el és nem tudott már repülni de van még 10-et belekellet lőnöm aztán mikkor pucoltuk meg annyi kibas zott golyóvolt benne mint állat alig győztük kiszedni de aztán finom lett végeredménybe
2015. aug. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
:D
2015. aug. 3. 21:48
 27/31 Azmostmindegy! válasza:
Nem kell annyira lebecsülni a légpuskát! Egy 631-es Slavia nekem átüti az antennatükröt acélmagos lövedékkel!! És 20 méterről.. Bár azt nem hiszem hogy egy légpuska egy vaddisznót leterít!! Max csak felhúzod az agyát és magaddal baszol ki!
2016. márc. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
:D
2016. márc. 29. 19:33
 29/31 kakadu19 ***** válasza:
Mi a fszért érdekel egyáltalán. Szívesen kipróbálnám rajtad hogy téged kilehetne e nyírni vele
2018. febr. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsiságból hülyegyerek 😀
2018. ápr. 9. 21:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!