Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hogy lehet befogni az elszököt...

Hogy lehet befogni az elszökött madárpókot?

Figyelt kérdés
Brachypelma vagans (mexikói vöröspotrohú tarantula) kiszabadult a terráriumból és sehol nem találjuk,pedig már mindent átkutattunk. Szerintetek mivel lehetne elő csalni?
2010. máj. 16. 11:09
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:

Én is elköltöznék, az biztos :S Aludni nem tudnák a gondolattól, hogy az a nagy dög szabadon mászkál a lakásban.

Am meg ha nem találjtok, nem lehet, hogy kimászott a lakásból?

2010. máj. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:
Hallottam 1 tanulmányról,ahol 2év 9hónapig bírta élelem nélkül!
2010. máj. 16. 11:28
 13/49 A kérdező kommentje:
Szentendre
2010. máj. 16. 11:30
 14/49 anonim ***** válasza:
Békáson lakom,jó annyira nincs közel hozzánk de kitudja ha erre vándorol:D
2010. máj. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim válasza:
66%

a sok beszarinak mondanám, hogy millió pók van a környéketeken, sőt a házatokban is van házipók.

a kérdezőnek mondanám, hogy menjetek végig minden szobán úgy, hogy belülről az ajtót becsukjátok és a bútorokat kihúzzátok, meg azokon belül is megnézitek. érdemes pókhálókat keresni. szekrény tetején megnézni. stb.

2010. máj. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
3%

11:42

"érdemes pókhálókat keresni"

A madárpók mióta sző hálót?? Vagy ez vmi génkezelt pók? :D

De amúgy jó ötlet ez a "szekrény kihuzogatós" módszer. Remélem megtalálod azt a dögöt :)

2010. máj. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:

Huhh, de jó, hogy nem vagy a szomszédom.

Szerintem is az a legjobb, ha bemész egy terráriumba és segítséget kérsz. A nagyobb állatkereskedésekben is szoktak lenni kiváló szakemberek!

Vagy esetleg az interneten megkereshetnéd Both Zoltán elérhetőségét, ő biztosan segít.

2010. máj. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
Szerintem keresd fel az Állatkertet tanácsért, ott még az is lehet, hogy kimennek házhoz, ha van vmi jó pókcsalogató módszerük.
2010. máj. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
Halálos a csípése?hát ha 2 évig bírja kaja nélkül... Akkor 2 évig durva napok lesznek :DD
2010. máj. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
Szerintem minden szobában minden kis sötét zugot nézz át, és én a helyedben addig nem nyugodnék, amíg meg nem lesz. Különösen a sötét, eldugott helyeket nézd meg, vagy esetleg tényleg kérj segítséget. De ne hagyd, hogy csak úgy ott legyen a lakásban.
2010. máj. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!