Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hogy lehet befogni az elszököt...

Hogy lehet befogni az elszökött madárpókot?

Figyelt kérdés
Brachypelma vagans (mexikói vöröspotrohú tarantula) kiszabadult a terráriumból és sehol nem találjuk,pedig már mindent átkutattunk. Szerintetek mivel lehetne elő csalni?
2010. máj. 16. 11:09
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
A madárpókok néha szőnek hálót , tehát azt is lehet keresni :D Annak aki mondta a házipókokat ezt üzenném : Te nagyon .... a házipóknak qva kicis a csípsée és alig érzed de ha egy tarantula csíp meg az akkor kicsit másab -.-
2010. máj. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:
Nekem sima házi pók csípéstől lett 3x! akkora a bokám mint rendesen,+teljesen érzéketlen és sötétlila.kb 2hónap alatt múlt el antibiotikumos kezeléssel.ez már 2x fordult elő! Mióta megszökött nem is alszom. Ennek 3.napja! Tiszta pánik! Ha meglesz leszixalagozom a terkót (már az újat)!
2010. máj. 16. 12:49
 23/49 anonim ***** válasza:
Egy idpben nagyon akartam skorpiót.... de most hogy belegondolok, ha az meglép...:S
2010. máj. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
Te sezgény, gyere el hozzáénk aludj itt azt a dögöt meg hagydd otthon xD
2010. máj. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
95%

Hány vedléses pókról van szó? Mert ha adult, akkor talán több esélyed van megtalálni...

Az a baj, hogy igen kicsire össze tudják magukat húzni, és a kis karmos lábaikkal bármilyen felületre fel tudnak jutni....

Nem akarlak elkeseríteni, de ha allergiás vagy rá, és nem akarsz egyik éjjel arra ébredni, hogy az ágyadban van/rajtad mászik, akkor szerintem muszáj lenne kiírtani... nehéz döntés, nem tudom mit tennék, ha a saját pókjaimmal lenne ilyesmi...

De a saját érdekedben mondom, hogy inkább morteinozz be mindent, mint hogy megcsípjen.. Pókot tudsz venni másikat, de ha téged megcsíp, annak komoly következményei lehetnek.. tényleg sajnálom a pókot..

2010. máj. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
bocs haver ,nekem nincsen ötletem ,de meg szeretném kérdezni hogy honnan szerezted a madárpókot és mennyiért ? nagyon szeretnék én is egyet
2010. máj. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:
Utolsónak! Kisállat kereskedésben lehet kapni. Én nagyon olcsón 2ezerért vettem,mert meg akartak tőle szabadulni (ott is írtóztak a pókoktól) amúgy kb 3-5ezerbe kerül+5ezer a kisebbik terrárium,amit nagyobbra kell később cserélni,úgyhogy lehet megéri egyből nagyot venni. Sok sikert a tartáshoz!
2010. máj. 17. 14:20
 28/49 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a tanácsokat! Sajna még nincs meg a kis drága,de ha elő kerül, jelzem!
2010. máj. 17. 14:21
 29/49 anonim ***** válasza:

Szia!


Még mindig nincs meg a pók? Akkor valószínűleg kimászott a lakásból..

Szegény szomszédaidat nem irigylem! :D

2010. máj. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:
Még nincs meg! De valószínű meghalt szegény,mert befújtunk rovarirtót,+ az utóbbi napokban eléggé lehűlt az idő és nekik olyan 25fok az ideális,75%os páratartalommal. Még mindíg idegesít,h nincs meg! Ha halottan is,de meglenne,legalább tudnám,h nem kell pánikolnom! Köszi az érdeklődést!
2010. máj. 20. 12:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!