Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Milyen képzést kell elvégeznem...

Milyen képzést kell elvégeznem ahoz, hogy állatkerti állatgondozó legyek?

Figyelt kérdés
Rengeteg helyen láttam OKJ-s képzést, azonban azok mind "alapfokú iskolai végzettséget" ad, és olvastam olyat, hogy állatok gondozásáért felelős személy csak is felsőfokú iskolai végzettséggel lehet valaki. Tehát akkor az lenne a kérdésem, hogy milyen iskolába kell járni ahhoz, hogy mondjuk pingvineket gondozhassak. Előre is köszönöm a válaszokat.

2018. nov. 28. 14:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ezt a #8-asnak írtam, bocs.
2018. dec. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
57%
Az önkéntes nem dolgozik egyedül, csak segít a gondozóknak. Így szakember felügyelete alatt csinál mindent.
2018. dec. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért jó önkénteskedni, mert legalább látod hogy milyen maga a munka. Nem kell hozzá papír mert figyelnek rád és ha nem tetszik akkor csak otthagyod ---> kötöttségek nélkül tanulhatsz yuhééé.


Így ha nem tetszik a munka akkor nem pazarolsz el éveket az életedből egy képzésre amit utána nem használsz.

2018. dec. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
47%
#12: Értem, de akkor ez lényegében nem több egy betanított munkánál, csak mire önállóan csinálhatnád, arra már elmegy a nyár és vége az önkénteskedésnek. Ennyi erővel akkor bárkit felvehetnének papír nélkül is, betanítanák vagy belső képzés keretében adnának papírt is, amivel már önállóan is dolgozhatna (esetleg munka mellett elküldik releváns tanfolyamra). Rengeteg cég csinálja így, nem látom be, hogy egy állatkertben ez miért nem tudna működni.
2018. dec. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Elvileg lehetne. De nem lehet, így kell a végzettség.
2018. dec. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!