Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Lehet a vadászatot úgy legális...

Lehet a vadászatot úgy legálisan csinálni, hogy az megérje anyagilag?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ebbe jártas.


Mibe kerül egy vadászvizsga, fegyver, fegyvertartás.

A vadászengedély újítása mibe kerül.


Mibe kerül legálisan kimenni valahova vadászni úgy hogy van az embernek egy vadászengedéje.



2019. febr. 24. 12:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, látom hogy gőzöd sincs hogy miről van szó. Vannak, akik tenyésztik a vadakat, amelyek bilétát kapnak általában a fülükben, de mindenképpen regisztrálva vannak és papírjuk van a származásukról. Ezeket adják veszik az emberek. De azért szerintem azt nem fogod fel, hogy ezek, amikről beszélsz, százmilliók. Mire megfelelő nagyságú erdőt vásárolsz, és vadakat telepítesz bele, sőt, így végiggondolva még keveset is mondtam. Ehhez képest a fegyver meg az engedélyek fillérek lesznek.
2019. febr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
46%
Nem muszáj edő nekik!Attól függ hogy mit szeretnél tartani!Mert rókának nem kell erő!De muflonnak,szarvasnak,őznek,vaddisznónak már nagyobb terület kell!Keress meg privátba ott adok bővebb információt ha érdekel!
2019. febr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
2019. febr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!