Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek miért nem eszik a...

Szerintetek miért nem eszik a barátom anyukája a főztömből?

Figyelt kérdés

Még nem élünk együtt a barátommal csak néha ott vagyok. Ritkán főzök náluk, de ha igen akkor anyukája nem nagyon eszik belőle. Érdekesség még, hogy a nagyobbik lánya (aki szintén otthon lakik még) főztjéből se eszik.

Vagy összedob valami mást is, vagy kétszer eszik a levesből, amit ő csinált vagy valami. Amúgy jó a kapcsolatunk, de ez kicsit érdekes. Nem vagyok valami konyhatündér amúgy, de most a legutóbbi kaja egész jól sikerült, mindenki evett belőle, és mindenkinek ízlett.

Jah és olyan is volt, hogy már előző nap főztük a kaját a barátommal, mézes-mustáros csirke csíkokat, és másnapra is azt ettünk, ezért feltettük az egészet a gázra megmelegíteni, és amíg nem voltam ott, anyukája úgy találta, hogy kevés benne a lé, ezért tett még bele vizet meg mustárt. Aztán ezt mondta is, amúgy tök normálisan, úgyhogy nem csinálok belőle gondot, csak nem értem, hogy miért csinálja. Szerintetek?

22/L


2019. júl. 26. 14:29
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
23%
Nem hiszem el, hogy 2019-ben egy fiatal lány azon pörög, kinek ízlik a főztje.
2019. júl. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
38%

Én haláli boldog leszek ha a fiam bnője főzni fog rá és nekem már nem kell:-D


Ennyi hülye anyóst aki ebből presztizskérdést csinál?!

2019. júl. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
72%
A fiad is főzhet. Vad ötlet.
2019. júl. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
60%

Abból a mèzes-mustáros kajából evett vègül amit ő turbózott fel? Esetleg belekóstolt, miután felturbózta hogy jó-e?


Szerintem kèt oka lehet:


Belekóstolsz az egèszbe, nem pedig külön szedsz kóstolót. A lánya ugyan ez. Èttermekben is az egèszbe kóstolnak bele, hiába nem lenne szabad. Ti pedig a családnak főztök, pláne nem fogtok külön kóstolót szedni.

Egyik ismerősöm is így van vele. Ezèrt nem eszi meg más főztjèt.


Nagymamám annak az illetőnek nem eszi a főztjèt, akiről tudja vagy sejti, hogy orálisan is szokott szexelni. Kèsz vicc, de ez van.


Kèrdezd már meg a sógornődet! Aztán meg ketten az anyósodat. Nagyon kíváncsivá tettèl.

2019. júl. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
78%
Egyszerűen vannak ilyen emberek. Anyám semmi mást nem eszik meg, csak a saját főztjét, mert marha háklis a tisztaságra. Ennyi. Az én kajámból sem szokott enni. Fogadd el, ne erőszakold rá, ha nem akarja.
2019. júl. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
23%
Én sem szívesen eszem meg más főztjét, egyszerűen a szaga is zavar, ha más főzi. Udvariasságból azért vendégségben összeszedem magamat és fogyasztok belőle. De barátod anyukájánál is ez lehet, főleg ha másét sem eszi meg, nem csak a tiédet nem.
2019. júl. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
0%

"feltettük az egészet a gázra megmelegíteni, és amíg nem voltam ott, anyukája úgy találta, hogy kevés benne a lé, ezért tett még bele vizet meg mustárt."


Szóval feltetted a kaját a gázra és elmentél hazulról.

Az anyós meg észrevette időben, és öntött vizet a már füstölő kajádra amit otthagytál a gázon??

Még jó, hogy meglátta és nem a tűzoltóknak kellett eloltani a főztödet...

... meg a lángoló lakást.

2019. júl. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
8%

* amúgy melyik szakácskönyvből szedted ezt az egyedi receptet??


"Tedd fel a gázra a mézes-mustáros csirke csíkokat, és menj el hazulról..."

2019. júl. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
0%

56% :D


"Nem hiszem el, hogy 2019-ben egy fiatal lány azon pörög, kinek ízlik a főztje." Kb. ezt akartam írni. Tessék engem is lepontozni, kedves "húhaegynőnemfőzvégeavilágnak" válaszolók.

2019. júl. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

Csak a konyhából mentem ki nem a házból, és amúgyis csak pár percre. Azt azért szabad? És nem nem füstölt vagy égett volna le, hanem konkrétan megmondta anyukája, hogy azért tett bele, mert ő száraznak gondolta. Amúgy ő is szokott ilyet csinálni és szerintem szinte teljesen olyan lett, mint az övé, azzal a különbséggel, hogy én hagymát is dinszteltem, míg ő nem szokott.

Amúgy nem finnyás szinte mindent megeszik, és a szomszéddal is szoktak olyan kertipartit csinálni hogy egyszer ők főznek egyszer meg a szomszédék pl. gulyást, pörköltet.

2019. júl. 30. 16:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!