Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek miért nem eszik a...

Szerintetek miért nem eszik a barátom anyukája a főztömből?

Figyelt kérdés

Még nem élünk együtt a barátommal csak néha ott vagyok. Ritkán főzök náluk, de ha igen akkor anyukája nem nagyon eszik belőle. Érdekesség még, hogy a nagyobbik lánya (aki szintén otthon lakik még) főztjéből se eszik.

Vagy összedob valami mást is, vagy kétszer eszik a levesből, amit ő csinált vagy valami. Amúgy jó a kapcsolatunk, de ez kicsit érdekes. Nem vagyok valami konyhatündér amúgy, de most a legutóbbi kaja egész jól sikerült, mindenki evett belőle, és mindenkinek ízlett.

Jah és olyan is volt, hogy már előző nap főztük a kaját a barátommal, mézes-mustáros csirke csíkokat, és másnapra is azt ettünk, ezért feltettük az egészet a gázra megmelegíteni, és amíg nem voltam ott, anyukája úgy találta, hogy kevés benne a lé, ezért tett még bele vizet meg mustárt. Aztán ezt mondta is, amúgy tök normálisan, úgyhogy nem csinálok belőle gondot, csak nem értem, hogy miért csinálja. Szerintetek?

22/L


2019. júl. 26. 14:29
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
0%

Az lehet az igazság, hogy az anyós tud főzni,

te meg csak azt hiszed, hogy tudsz főzni...

2019. júl. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem főzők olyan jól, mint ő, aki már 30 éve főz, senki nem születik szakácsnak szerintem. De amúgy neked ez jól esik, hogy itt bunkózol, pedig én szerintem tök normálisan írtam mindent? :D Vagy nagyképű voltam?
2019. júl. 31. 08:13
 33/33 anonim ***** válasza:

Ha a szomszéd főztjét megeszi, a lányáét és a tiédet meg nem, akkor hatalmi harc, presztízskérdés.

Mondjuk nálunk sokszor az ünneplés az ünnepi ebédet jelent az ünnepelt házában. Akkor eljön ebédre és hozza kis tálakban a saját levesét, saját sült húsát, nehogy ennie kelljen a tiedéből? Ez borzasztó sértő egy háziasszony számára (kivéve persze, ha spec. diéta miatt nem eheti azt, amit a többiek).

2019. aug. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!