Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Eljön valaha az a pillanat...

Eljön valaha az a pillanat amikor anyámat már nem hozza fel a feleségem?

Figyelt kérdés

Helyzet a következő 2 éves múlt a kislányunk. Az én szüleim bár 10 percre laknak ebben az évben csak egyszer látták az utcán. A feleségem nem hajlandó menni hozzájuk mert soha semmilyen jeles alkalomból vagy csak úgy se jönnek hozzánk és ő is így áll hozzájuk.

Jó ebben már kezdtek lecsillapodni a kedélyek.

De megszületett a bátyám gyermeke, a feleségem beszélt az ő feleségével aki mondta hogy anyám volt bent nála a kórházban erre ismét begurult hogy na ezek után az utcán se fog neki köszönni sem.

Tény hogy van igazság abban amit mond mert az unokák közötti személykiválasztásnak nagy szerepe van én próbálom nyugtatni hogy mi szeretjük mindenki helyett a lányunkat és megadunk neki mindent, nem kell az hogy bárkitől kapjon bármit is de valahogy ez a tüske megmaradt.

Akik hasonló cipőben járt esetleg, érdeklődnék hogy már ne is várjam hogy jobb kapcsolat lesz, és ez örökké így marad?! Vagy lesz olyan hogy már a feleségem nem hozza fel 2 3 havonta fél óráig


2019. aug. 26. 15:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
89%
Ennek gondolom, van előzménye, nem véletlenül alakult így.
2019. aug. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
67%

bahh írjátok, hogy mindennek van előzménye, hát közlöm, hogy nem. Anyám mindent,de mindent megtett az anyósáért sőt a nagynéném gyerekét is vittük magunkkal nyaralni és szerintetek, kit szerettek jobban? engem vagy unokaöcsémet? még szép hogy uncsitesómat,mert az ő anyját jobban szerették(aki amúgy csak a gyerek kamaszkorában tért vissza mégis ő a mintaanya, szóval azt sem lehet mondani, hogy ő szimpatikusabb ember lett volna). Szóval nem mindig kell hogy oka legyen amiért valakit nem kedvelnek/kedvelnek.

kedves kérdező, a feleségednek az a baja(nekem is van anyós problémám, sértettség stb.) hogy soha nem volt ezért kárpótolva, sőt a haragot sem tudta kiadni az anyósa felé és ezért ezenm nem tud tullépni. Csak az segítene, ha mind leülnétek beszélni és még ha ordibálás és örök harag is lesz a vége akkor a feleséged legalább kiadhatja mindazt a fájdalmat amit édesanyád tett vele(és megjegyzem itt az is a baj, hogy te sem látod miért lenne az probléma, hogy anyád a másik menyhez bezzeg bement, ez szintúgy fájhat a nejednek ) ilyenkor hajlamosak vagyunk inkább azt leszólni aki nincs ott és akit amúgy sem szeretünk. Inkább leszólja anyádat, minthogy veled vesszen össze amiért nem állsz ki teljesen mellette.

2019. aug. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!