Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek mit tegyek?...

Szerintetek mit tegyek? Igazam van? Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat , hosszú lett , bocsánat a helyesírási hibakért.



Normális lány vagyok, soha nem voltam discoba, soha nem ittam, nem voltam részeg, soha nem lógtam el a suliból... Szégyenlős vagyok, visszahuzodó, de kedves, jószívű , őszinte.

Majdnem 17 éves voltam, mikor megismerkedtem a párommal, ő volt az első, és máig azt gondoltam az utolsó is...

4 éve vagyunk együtt, 9 hónapos gyerekünk van . fél évet laktunk együtt..

A szüleinél laktam, akik bántotak meg aláztak,

Mindig mindenbe bel kötötek, ha eldugult a vécé én voltam ha valaki eltört valamit én voltam.. semmibe nem feleltem meg nekik.

Volt olyan hogy sütöttem a tojást és a gázra ki fröccsent néhány csepp olaj, leköpték érte.

Soha semmit nem szóltam nekik, nem tetem rosszat és mégis lehordtak mindenek szemembe, hogy bánjak oda engedtek a hazukba meg a fiához stb.. a párom testvérei is ilyenek pld volt olyan amiért nem mostam ki a testvére pledjét (fiú 24 éves) veszekedett velem.....

Pedig soha nem tetem semmit csak egyszerűen utálnak...

Akkor voltam jó ha pénz adtam (persze adtunk a szamlába) de ha azon kívül adtam (adtunk) csak akkor voltam jó egy pár napig.

Fél évig bírtam a sok kínzást, a lelki fájdalmat amin átt mentem, 3 hónapja a szüleimmel élek ismét.

De a párom nem hajlandó ide jönni dolgozik 2 hetente jár haza de ha haza jön 3-4 napra 10 percet nagyon ritka ha egy fél órát itt van. Az én szüleim nem bántotak soha meg sem alszik itt egy napot sem.

Arbérletbe nem akar menni, és ha van egy kis pénze az apjának vesz cipőt a szobájába vesz bútorokat, akváriumot...

Azt mondja van pénze de semmit nem intéz hogy vegyünk egy házat, nem jön att amennyire nem szán időt hogy átt jöjön meg beszéljük mi hogy legyen azt jön a gyerekünkhöz és meg meg vesz neki mindent az tény és való de a kettönk kapcsolatát nem tudjuk megbeszélni, az a válasz ha mondom neki hogy nem alszok ott, nem maradok ott, majd meg beszéljük...

Semmit nem tesz , se ház semmi nincs témába szerintetek mit tegyek?



2019. szept. 10. 21:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Mit tennék? Szakítanék. Ha ő rád, és a gyerekre családként tekintene, akkor mindent megtenne, hogy együtt legyetek. Igen, venne ki albérletet, és nem két hetente tíz percet találkoznátok. Ő nem szeret téged, nem is érdekli az egész, lehet meg is bánta az egészet. Fogad el, és lépj tovább. Koncentrálj magadra és a gyerekre, és azokra az emberekre, akiknek fontos vagy és törődnek veled. Mindenki mással innentől kezdve ne foglalkoz.
2019. szept. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Szégyellős és visszahúzódó én voltam, aki nem szexelt. Te önbizalomhiányos voltál, kellett a pasi figyelem.
2019. szept. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
90%

Huu kérdező, hallod inkább szégyelld magad! Te mit tudsz felmutatni? Van végzettséged, munkád, megtakarításod, jövőképed?

Akár hol is élsz, csendben tűrj, mert nem te tartod el magad és a gyereked! Amíg más kenyerét eszed, és más fizeti utánad a villanyt gázt stb, addig szépen tűrsz! Nehogy már neked álljon feljebb te kis takony, hát mi vagy te? Kis beás...

2019. szept. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
94%

Nem jön ki nekem a matek sehogy. Négy éve együtt. 17 a megismerkedéskor. A gyerek meg most kilenc hónapos.

Ebből a teherbeeséskor 19 , max alig 20 jön ki.

Tehát 2- 2,5 éves kapcsolat.

De, mint már írták, nem is az számít, mennyit voltatok az egymáséi, hanem mennyire volt közös célotok, erőfeszítésetek, mik a valós lehetőségeitek.

Bocs, a gyerek nem játékbaba. Nagyon oda kell tenned magad, ha ezt meg akarod úgy oldani, hogy ne a pici lássa a kárát.

2019. szept. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben nem szültem volna pucér seggel, más házába, nulla munkatapasztalattal, munkaviszonnyal, megtakarítás nélkül gyerekfejjel egy rossz kapcsolatba. De ugye szerinted ez illő, csak akkor nem tudom, mit csodálkozol, hogy ilyen helyzetben vagy. Született ismét egy gyerek egy diszfunkcionális családba, szegénységbe.

Annyit tudsz tenni, hogy nem várod tovább a csodát, mert a pasi úgysem szeret téged és nem is akar veled lenni, hanem a gyereket bölcsődébe adod, te elmész dolgozni, a pasas meg majd utalja a gyerektartást. Közben pedig igyekszel saját lábra állni, és nem más terhére lenni, mint jelenleg.

2019. szept. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

ne sírj kérdező, én hiszek Neked.


Tudom, hogy borzalmas , amiben vagy. Nekem rossz napom volt, de a te helyzetedhez képest az enyém seholsincs.


Nekem is volt hasonló helyzetem, de én nem estem teherbe, a mai napig áldom az eget , hogy így lett.

És az én rémálomfamiliámról pedig inkább egy szót se.... a mai napig forr a vérem, és hányinger kerülget, ha csak rá gondolok.

Kitartást!

2019. szept. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Enis hasonlo helyzetben voltam, anyosomnal szuletett meg a gyermekem, fiatal voltam enis, nem sokkal tobb mint te. Nekem is pokol volt ott, mikor besokaltam, hazamentem a szuleimhez szoltam a ferjemnek ha akar minket velunk jon, es kozben intezzuk a kozos hazat magunknak. Igy is lett. Atkoltoztunk anyukameknal es fel ev mulva sajat hazunkban eltunk.



Kerdezo vedd eszre nem akar a gyerek apja sem teged sem a gyereket mert akkor intezne hazat, valamint ha te ennyit szenvedtel nalluk o is kibirna nallatok amig nem lesz sajat, de o ezt nem akarja! Szakits ez amugysem kapcsolat, ha a ferjem sem jott volna velunk illetbe nem vettunk volna kozos lakast elhuzott volna o is.



Fizesse a gyerektartast, add be bolcsibe a gyereket, es alj a sarkadra menny dolgozni tarsd el magatokat kezdj uj eletet!


Sok sikert

2019. szept. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!