Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek neki vagy nekem...

Szerintetek neki vagy nekem van igazam?

Figyelt kérdés

Barátom külföldön dolgozik, én pedig kiköltöztem hozzá. A páromnak nem tetszik, ha ki van lakkozva a körmöm, a parfümöt sem szereti, smink terén max. nagyon szolíd "lehetek". èn mondtam neki, hogy én eddig nagyon szerettem kilakkozni a körmöm, és hiányzik most is. Eddig mellöztem épp azért, hogy tetszek neki, de most már zavar,. hogy alig élhetem ki mellette a nöiességemet, mert se parfüm, se lakk, sminknél is csak enyhén. Ezt egyszer úgy is megemlítettem, hogy anyósjelöltem is ott volt. Erre anyós elkezdi, hogy minek akarnám lakkozni a körmöm, takar´tónak nem is illik, meg minek (mert egyébként takarítok idekinn). Nah, nekem ez baromira nem tetszett. Miért? Attól, hogy takarítok, nem lehetek csinos? Nem lehet lakkozni attól a körmöm? Vagy szerintetek igaza van?

Öszintén érdekel mások véleménye erröl!

(Bocsánat a hosszú ékezetek hiányáért, nem magyar laptopról írok.)


2019. máj. 2. 14:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Eleve gáz, hogy a párod miatt is feladtad önmagad.
2019. máj. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem hagynám el el ezeket a dolgokat ha én így érzem jól magam

Ha neki(k) nem tetszik akkor meg kell mutatni merre van az ajtó

2019. máj. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle egyszer,hogy a főnökd-e vagy a párod? Te a saját személyednek vagy az ura, nem kell ő dirigáljon neked.
2019. máj. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
22%
Ha ő teremti elő neked mindezt, akkor igaza van, örülj annak ami van és ne akarj. Ha viszont te megengedhetnéd magadnak, akkor miért ne? Abba már semmi beleszólása, hogy ha kifizetted a megélhetésetek rád eső részét, a maradékból mit csinálsz.
2019. máj. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha te fested a körmöd, rendszeresen sminkelsz, imádod a parfümöd illatát, és a pasidnak ezek nem tetszenek, akkor nem is te tetszel neki.

Ne hagyd kiölni önmagad. Úgy élj, ahogy neked tetszik, és ha ez nem tetszik a körülötted levőknek, akkor őket cseréld le, ne magad.

2019. máj. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz, hogy hajlandó voltál feladni önmagad azért, mert ez a b-romarc szabályozgatni akar. Ha nem húzod meg a határaidat, akkor csak egyre jobban el leszel nyomva és nincs az a szereklem, amiért megéri. Ráadásul ha ilyen apró sz-rságokba is beleköt, akkor el tudom képzelni milyen terrorban leszel tartva pár éven belül. Mindig így kezdődik, de ha ez neked jó, akkor sok boldogságot ezzel az erőszakos kreténnel.
2019. máj. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem neked van igazad! Én örülnék, ha a barátnőm adna magára, és ha ő kisminkelve, lakkozott körömmel érzi jól magát a bőrében, annak külön örülök. De mivel nincs senkim...🤣

F

2019. máj. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Az más kérdés, hogy a páromnak vannak ilyen rigolyái. Egyáltalán nem biztos, hogy sokáig együtt leszünk. Ez egy másik probléma. Köszönöm az ehhez kapcsolódó válaszokat, de kérlek arról is alkossatok véleményt, hogy az anyjának vagy nekem van-e igaza szerintetek?
2019. máj. 2. 14:26
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem költöztem volna ki hozzá, ha ilyen. Nem szeretem, ha ilyen alap dolgokban meg akarják mondani, hogy mit tegyek.

Anyukája lehet, hogy csak teljesen gyakorlati okokból mondta, hogy felesleges takarításhoz. Nekem ha sima lakk és nem géllakk, az rögtön lekopik takarításkor. Szóval én nem anyukáján aggódnék. Inkább a párod a gáz.

2019. máj. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
90%
Itt pont nem azzal van a baj, amit leirtal problemakent, hanem azzal, hogy a parod ilyenmod kontrollal teged. Az en parom se szereti a sminkeket, mert velemenye szerint karos es a csunya noknek valo. Nem erti, hogy en minek hasznalom, es szerinte jobban tennem, ha nem tennem. De itt megall a tortenet, elmondta a velemenyet, es kesz. Attol meg nem kell teljes naturban elnem az eletemet mert ofensege igy parancsolja. Nalatok ez az igazi gond, nem amit leirtal.
2019. máj. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!