Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek túl reagálom?

Szerintetek túl reagálom?

Figyelt kérdés
Párommal lakunk együtt a szuleimnel. Páromnak eltorott a lába, és leendő anyós kitalalta, hogy ő eljon meglatogatni, de még soha sem volt itt, sőt nem ismerik egymást a szülők. Ez normális így? Senki sem hívta és nem is akartuk őket bemutatni.(még)
2019. szept. 23. 21:17
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
95%
Hát ennek is eljött az ideje. :-D lehet, h így kell lennie, mindennek oka van.
2019. szept. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
92%

És, mi van ha nem volt még ott és nem ismerik egymást a szülők? Majd most megismerkednek.

A párod anyja egyrészt nem hozzád megy, másrészt milyen alapon vagy ezen fennakadva, harmadrészt pedig nehogy már te mondd meg, hogy meglátogathatja-e egy anya a fiát..most azért mert nálatok lakik a párod, az anyjának külön kérvényt kellene benyújtania, hogy láthassa vagy mi fsz?!

2019. szept. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
94%
Igen túl reagálod , teljesen természetes és normális higy meglátogatja a fiát egy szülő ha az megsérült .Forditva is biztosan ugyanígy lenne , a te szüleid is mennének hozzád.
2019. szept. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
93%
Afiát látogatja meg, akinek eltört a lába. Mi ebben a fura? Elsósorban nem hozzátok megy, hanem hozzá.
2019. szept. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
93%
Mit reagálsz túl? Semmit reakciód nem volt, csak idejöttél hőbörögni. De amúgy igazad van, minek megy oda hozzátok, miért nem a párod megy haza hozzá törött lábbal is! 😃
2019. szept. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
67%
Senki sem hívta - ha majd a segítsége kell, akkor is gondolj arra, hogy ki a franc kíváncsi rá?
2019. szept. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
90%
Én lelépnék tőled még törött lábbal is, ha így reagálnál rá, hogy anyám meg akar látogatni, az tuti.
2019. szept. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Én egy szóval sem írtam, hogy én nő vagyok.
2019. szept. 23. 21:46
 9/39 anonim ***** válasza:
93%

Igen, túl reagálod! Attól, hogy senki nem hívta, még teljesen normális, hogy ilyen helyzetben elmegy és meglátogatja a FIÁT.

De, ha ennyire zavar, akkor beszélj a szüleiddel, hogy amikor jön a párod édesanyja, abban az időpontban ők ne legyenek otthon, mert még nem akarjátok őket bemutatni egymásnak.

2019. szept. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 qkker1 ***** válasza:
94%

"

Én egy szóval sem írtam, hogy én nő vagyok.'


Sikerült felfognod a lényeget!

2019. szept. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!