Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek túl reagálom?

Szerintetek túl reagálom?

Figyelt kérdés
Párommal lakunk együtt a szuleimnel. Páromnak eltorott a lába, és leendő anyós kitalalta, hogy ő eljon meglatogatni, de még soha sem volt itt, sőt nem ismerik egymást a szülők. Ez normális így? Senki sem hívta és nem is akartuk őket bemutatni.(még)
2019. szept. 23. 21:17
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
92%
Szégyelled előtte a saját szüleidet? Vagy a lakásotokat? Vagy mit?
2019. szept. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
93%

Igen, túlreagálod. Nekem inkább az a fura, hogy eddig nem is akartátok anyósodnak megmutatni, hogy a gyereke hol és hogyan él? Ő sem volt kíváncsi rá?

Bár nem írod, mióta éltek együtt, de szerintem legfőbb ideje volt, hogy lássa az otthonotokat. Sajnálatos, hogy egy baleset kapcsán, de ha közös jövőt terveztek, akkor úgyis meg kell ismerkedniük a szülőknek előbb-utóbb.

2019. szept. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
97%
9es vagyok. Lényegtelen, hogy férfi vagy nő vagy, anyós jelölt a saját gyerekéhez menne látogatóba.
2019. szept. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
96%
Férfitől még gázabb ez a hisztéria...
2019. szept. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
84%
Buta vagy. Ott hagynálak végleg. Én köteles vagyok a te anyád képét nézni nap mint nap... Az enyém meg évente egyszer sem láthat. Fujjjj
2019. szept. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
85%
Egy férfi nem hiszem,hogy igy irna.
2019. szept. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
97%

Eltört a GYEREKE/LÁNYA/FIA lába, természetesen, hogy meg szeretné látogatni. Nem értem a fennakadást ezen. Vagy a töröttlábú pasidnak/csajodnak/non-binary párodnak kellene elmankózni az anyjához?

Megfelelő részt aláhúzhatod, ha szeretnéd, rád van bízva.

2019. szept. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egy szülői látogatásra így reagálsz, vajon mit fogsz csinálni, ha tényleges párkapcsolati problémáitok lesznek? Azért ezen gondolkozz el... erre olyan ember vágja csak ki a hisztit, aki még nem áll készen arra, hogy megossza az életét más emberrel.
2019. szept. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon túlreagálod.

Miért érzed problémának hogy a párod édesanyja meglátogatja a beteg gyerekét?

2019. szept. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
84%
Ki kell takarítani végre és akkor nem kell szégyellni semmit se.
2019. szept. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!