Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi a velemenyetek a dologrol?...

Mi a velemenyetek a dologrol? Jol cselekedtem?

Figyelt kérdés
A szombat estet a baratomeknal toltottem,a csaladja meghivott vacsorazni.Az edesanyja alkoholista,minden este megiszik egy uveg pezsgot.Most azonban tul lott a celon.Mikor megerkeztunk is mar eleg erdekesen viselkedett,lattam,hogy valami nem oke.Ettunk,a baratom felallt az asztaltol,edesanyja hata mogott allt,nagy szerencsenkre.Anyukaja is allt,de abban a pillanatban osszecsuklott,eppenhogy csak elkaptuk ketten.Leultettuk,nagy veszekedes tort ki.Anyuka szepen lassan kezdte elvesziteni a kontaktot a kulvilaggal,en vernyomasat megmertem,hipertonias de nagyon alacsony volt jelen esetben neki.Lehajtotta a fejet az asztalra,.leizzadt,nem reagalt.Majd ebben az allapotban elkezdett hanyni,voroset.Nagyon megijedtem,nem tudtam,mi szinezi igy be,reagalni meg mindig nem tudott,levegot rosszul vette.Hivtam a mentoket.Aztan csak hanyt es hanyt,20 percre ra jobbn lett,lefektettuk,mentot visszamondtuk.En eltakaritottam mindent,a hanyasat,a konyhaban az edenyeket,hogy holnap is nyugodtan tudjon pihenni.O abban a tudatban volt eddig,hogy en az alkoholizmusarol nem tudtam,most azonban nyilvan tudatosult benne,hogy eszleltem.Eltelt 3 nap,nem keres,ugy erzem,mintha meg O neheztelne Ram.Tudom,hogy valami olyan dolognak voltam szemtanuja,amivel O 25 eve tagadasban el,de a csaladja sem tud errol vele beszelni,nemhogy en.A parom probalta boncolgatni ra egy napra a temat,a valasza az volt,hogy kiugrik az ablakon,ha beszelnek rola....Masnap mintha semmi nem tortent volna.Ferjevel kettesben fozocskeztek,nem beszelnek a dologrol....

2019. okt. 8. 10:47
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
73%

A mentőt vissza lehet mondani, de nem 20 perc után.

Addigra már ott van, vagy legalábbis a közelben.

2019. okt. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod.

A baratom foggal korommel vedi a szuleit,most eloszor lattam rajta,hogy hatalmasat csalodott.Megjegyzem egy budai uri csaladrol van szo.Anyuka nem dolgozik,csak apuka.Nekem felfoghatatlan az,hogy elnek egymas mellett,tele titkokkal,kibeszeletlen elfojtasokkal,amikre az az opcio,hogy ugy teszunk masnap,mintha minden oke lenne.Ha lenne gyerek,nem mernem rajuk bizni ezek utan,ez hetszentseg.Az is erdekes,hogy anyuka egesz nap jozan,mindig este kezd neki az ivasnak.

2019. okt. 8. 12:47
 23/39 anonim ***** válasza:
69%

A mentőt vissza lehet mondani és a pezsgős részt se tartom kamunak.Attól is le lehet részegedni.És ha megijed valaki,hogy jön a mentő és elviszik húllarészegen,igenis bevallja,hogy nem a vértől,hanem a vörösbortól szinesedett el a hányása.

Na de az biztos,hogy nekem nem lett volna gyomrom összetakaritani a mocskot.

Azért nem keres,mert kellemetlenűl érzi magát,hogy így láttad.

2019. okt. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
60%
Na mi van kamut kiáltó válaszoló? Arra bezzeg nem reagáltál, hogy többen is megmondták neked, hogy vissza lehet mondani a mentőt. Hol a flegmatikus hozzászólásod erre?
2019. okt. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
60%

Ez már onnantól kezdve kamu, hogy 20 perc után mondtad vissza a mentőt.

20 perc alatt már a kórházban lett volna, néhány perc alatt kiér a mentő.

2019. okt. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
52%

Nem lehet visszamondani. HA elindult, kijön, ott aláírod, hogy nem kéred az ellátást.

Üdv, mentőtiszt.

2019. okt. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Mar mentotisztkent irsz?Fogadd el,jo paran leirtak a szemelyes tapasztalataikat,de,lehet....
2019. okt. 8. 13:45
 28/39 A kérdező kommentje:
Es sajnos fejserulest szenvedo,dezorientalt beteghez sem er oda 20 perc alatt a mento.Te hatalmas,tapasztalt szakember....
2019. okt. 8. 13:46
 29/39 anonim ***** válasza:
37%

NEked kellene orvos, mi az, hogy már mentőtisztként? Kb fél órája keltem és léptem be...

Ennyi erővel én is mondhatom, hogy minden hülye kérdező te vagy.

2019. okt. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
62%
Jesszus, ez nagyon beteg ember. Több profilról kommentelni, milyen meglepő, hogy ugyanabban a percben érkeznek az ugyanolyan stílusú kommentek. Nagyon nagyon beteg elmére vall. Nem tudod feldolgozni, hogy tévedtél, nem tudod beismerni, Szerintem kezeltesd magad, mert akármennyire is nyomatod a témát, még nem lesz igazad, és ezt mindenki tudja.
2019. okt. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!