Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek tényleg én vagyok...

Szerintetek tényleg én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés

2 éves elmúlt a lányom, 2 kezemen megtudom számolni hányszor látta a lányom . Karácsonykor voltak itt,majd januárban mi. Mondtam nekik jöjjenek majd várjuk őket. Azóta nem jöttek, volt névnap szülinap gyereknap húsvét ....semmi

A sógornőmnél sokszor mennek láttam képeket feltéve. Kórházba is meglátogatta őket, engem nem. Kaját is vitt mikor haza mentek nekem nem.....

Férjem barátjának anyukája imádja a lányomat. Mondta ő a mamája.... Én feltettem facebookra egy képet hogy pótmamival.... azóta minden vagyok csak jó nem. Hogy képzelem én ezt stb stb csupa rossz dolgok.


2019. okt. 23. 14:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
39%
Miss pcsa, te miért nem mész hozzájuk a gyerekkel?
2019. okt. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Bizonyára megesz a retek......mert annyiszor jön hogy ő ezt tudja és látja. Mint ahogyan ebből a néhány alkalomból azt is leszűri hogy hogyan, vagy hogyan nem nevelem a gyerekemet.... 👏👏👏
2019. okt. 23. 16:15
 13/21 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, meghívással én is úgy vagyok, hogy kivárom. Nekem nincs saját unokám, de férjemnek van egy a felnőtt lányától. Nekem is mondta már szájhúzogatva, hogy "gyere te is bármikor". Viszont konkrét esetben, tehát karácsonykor, gyerek szülinapjára, stb. nem hívott soha, csak az apjának mondta. Nem is mentem, és nem is volt kérdés vagy reklamáció, hogy miért nem mentem.

Szóval Kérdező, ha TÉNYLEG az a bajod, akkor hívd őt. Ha meg nem hiányzik a társasága, akkor ne hívd. Ez ilyen egyszerű.

2019. okt. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
88%

Igen, 10-es, jól latod: Savlekotonek gondja van a nőkkel, szerintem azt lesi, hány kérdéshez hányhat oda valami nőelleneset. Szegény, ha tudná, milyen cikis, abbahagyná.

On: kerdezo, igazából azt nem értem, ez miért akkora dolog és miért foglalkozol vele...

2019. okt. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Savlekotő ***** válasza:
16%
Nincs bajom a nőkkel,igazi nőkkel,miután igazi nővel élek,nem imitátor,hanem hölgy,nekem a selejttel van bajom,akár férfi akár nő,nem ugyan az.
2019. okt. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
83%
Ja, és azt te döntöd el itt pár mondat alapján, hogy ki a selejt és ki nem. Mitől képzeled magad felsőbbrendűnek?
2019. okt. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
39%

Valaminek történnie kellett. Olyan nincs, hogy semmi baja...

Mióta ilyen? Gyerek előtt is? Vagy mióta megszuletett vagy utana?


Az én anyósom is ilyen. De én tudom mi a baja velem. 8 évig jóban voltunk aztán megszületett a fiunk. Ekkor buktak ki a különbségek. Hogy nem fogadom meg a tanácsait. Próbáltam többféle technikát, hogy szereljem le. Elmagyarazás, meghallgatom es ugy teszek ahogy akarok, vagy kiprobalom em megmondom h nem jott be... Stb. De mindenképp megsértődött. Mert nem vagyok olyan mint a sogornom. Mellesleg ő is "csak" a menye, nem a lanya. De a sogornom az etalon. Az oka, lusta volt szoptatni es tápszeresen le lehet passzolni a gyereket éjszakára. (anyosnak babázni) Nem kell felreérteni, nem zavar ez sem, mert ő gyereke, ő dolga - de ne legyek már megkövezve h nem így csinalom. Innentől kezdve akarmit csinaltam baj. Még az is amit sog.nom csinal, es en is, nálam mar baj,ha ő az szuper.Miket mondott? pl.egy hetes babát gyumolcslevel is kéne itatni. Tea - cukrosan. Ne szoptassam annyit (novekedesi ugras) Oltas elott adjak gyogyszert a gyereknek. Menjek dolgozni minel hamarabb. Sogornomnek meg mondta h nehogy menjen, maradjon a gyerekkel minel tovább. Van egy betegsege a fiamnak. Nem vészes, csak bosszantó dolog. De atlagosnal tobbet beteg emiatt. Es azzal traktal,h ez hul.eség,minden orvos buta, sőt ez a betegseg volt mindenkinek a csaladban, meg minden ismerősenek...mert nem érti a különbséget. Elengedtem a dolgot. Visszuk hozza a fiunk(en fele annyit megyek), ő az even 1szer volt nalunk. Azt is ugy h kb 6szor jart a környéken és utso alkalommal mar nagyon ciki volt nemet mondania. Minden alkalommal hivtuk, még én is hívtam h varjuk jojjon el hozzank. Be se teszi ide a lábát ha a parom(fia) nincs itthon. Megmondta h minek jojjon ha ő dolgozik. Parom megmondta h az unokad miatt anyu. De mégse 🙄. Mar többet nem hívom. Gyereket nem tiltom, mert nincs mas nagyszuloje es szereti is őket. A fiam is szeretik a maguk modjan, de érezhető a megkülönbözetes az unokak közt. Előre sajnálom a fiam ha rajon.

Szoval biztos van oka h nem szeret. Max nincs igaza.

Megertem azt is h rosszul esett neki h felraktad a képet. De ugye nem tudjuk h ténylegesen hányszor hivtad.. Miert nem mentetek tobbet... Mennyi a távolság. Viszont nem kene megsertodnie, még akkor sem ha jo a viszony, hiszen potmami nem csak azt jelenti h az igazi nincs kepben, hanem h van plusz 1 ember aki szereti a gyereket.. Csak ezt sokan nem birjak feldolgozni..

2019. okt. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólást mindenkinek....

Anyósnak 6 gyereke van,ebből 5 fiú 1 lány tudni kell hogy roma.

A lányának szintén magyar, és ugye az én párom is magyar lányt választott. Többi gyereke roma lányt választott.

Tudni kell a lányához sem jár csak ha a lány és a családja oda megy. Ő is másképp áll hozzá, hiszen az anyja.

2 fia lakik otthon az egyiknek most lesz gyereke, a másiknak már 4 gyereke van. Egyik mennye sem segít semmit elmondása alapján ahogy anno mesélte de ezt nem tudhatom.

Pénzt kapnak 20 30 ezret de abban a kaja is benne van, apóst megveszik sörrel.

3 utcanyira lakunk egyébként szóval nem a távolság a gond mert nem betegek él és virulnak.

Őszintén szólva soha nem bántottam meg, sőt mi több mindig felköszöntöttem és tulajdonképpen ő sem bántott meg soha. Soha egy rossz szava nem volt. 13 éve ismerjük egymást volt hogy a párommal szétmentünk de akkor sem támadt nekem, ha találkoztunk köszöntünk.

Soha senkinek nem mondtam rosszat róla, és ezt én sem hallottam soha.

Terhes lettem, mikor bejelentettük akkor elvileg örült mert sírt is. Após azt mondta ez korai el is vetélhetek.

Terhességem előtt többet mentünk hozzájuk ők már nem nagyon mert dolgoztunk sokat és amúgy is mentünk mi.

Megszületett a lányunk, sem egy telefon sem egy gratuláció. A kórházban sem látogattak meg. Amikor hazajöttünk anyós eljött akkor nem hozott semmit, mint a másik menyének pörköltöt például, nem érdekel csak jól esett volna. Nagyon nagyon vissza kell emlékeznem de szerintem jó ha 5ször eljött hozzánk .

Nem nem vagyok koszos és büdös sőt kimondottan rendmániás vagyok. Karácsonykor eljöttek mert kikönyögtük, illetve autóval hozta vitte a férjem őket. Mi voltunk januárban mondtam majd jöjjenek nyugodtan. Nem kell hozzánk bejelentkezni párom szülei, gyermekem nagyszülei, nyilván nyitva áll az ajtó elöttük. Májusban mondta páromnak, anyukámnak sógornőmnek hogy majd jön azóta sem ért ide.

Az utcán 2szer találkoztunk akkor mondja a lányomnak hogy szeret mama meg nem ismersz meg....én akkor sem szólok semmit hogy hogyan szereti ha leszarja, vagy hogy ismerje meg ha nem jön soha.

Após mindösszesen 1 szer volt 2 szor látta.

Másik unokáinak beöltöztek mikulásnak hozzánk nem is jöttek el, hallom hogy ezt kapott ez amaz azt kapott de mi soha semmit. Húsvétkor locsolkodás akkor se jöttek felénk Tény hogy jól állunk anyagilag de a többiek is és mi mindenből kimaradunk. Nekem nem az ajándék a fontos félre értés ne essék, szimplán ha eljönne és az idejet ajándékozná, esetleg elvinné a játszótérre ami 2 percre van és ingyen van az is jól esne, sőt jobban mint bármi más.

Nagy vonalakban ennyi a történetünk

2019. okt. 23. 21:27
 19/21 anonim ***** válasza:
33%

Jajj hagyjátok már ezt a savlekötő idiótát.

Nem tud a saját anyanyelvén egy rendes szöveget leírni, alja 4 elemis suttyó. Majd pont logikus gondolkodásra lesz képes, nem? :)

Nem tudom kivel van baja, de valami komoly komplexus bejátszik nála, az tuti. Vagy csak egyszerű, mint a faék.

2019. okt. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem kell vele foglalkozni...ő a sz4r nagymama.

Nekem is ilyen mindkét nagymamám. Anyám vitt hozzájuk mindig, de egy idő után (kb 5 évesen)nekem is lejött, hogy nem szeretnek és nem akartam menni. Mindig anyámat szidták, hogy ellenük nevelt. Egyik se érdeklődött felőlem azóta se amúgy.


Az a jó, hogy legalább van egy pót-nagymama az életében. Őt meg kell becsülni.

2019. okt. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!