Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósomnak van igaza?

Anyósomnak van igaza?

Figyelt kérdés

Van egy másfél éves lányunk, és megkért anyósom, hogy vigyem el vásárolni. Miután beültettem a gyereket a kosárba, a kezébe adtam egy füzetet, meg filctollat, hogy rajzoljon és ne hisztizzen, míg mi vásárolunk. Mikor már az 5. Színt vettem elő a táskámból és adtam a gyerek kezébe, már teljesen ki volt akadva, hogy elkényeztetem a gyereket, meg hogy így egy óráig tart bevásárolni, hogy a fél lakást a gyerek kezébe adom a táskámból. Én mondtam neki, hogy pont azért csinálom ezt, hogy ne hisztizzen a gyerek, mint maga.


Anyósom szerint nyugodtan hisztizhetett volna, legalább gyorsan túl lettünk volna a bevásárláson, és utána a gyerek is tudott volna otthon nyugodtan rajzolni.


Szerintem meg ha el lehet kerülni a hisztit, azzal, hogy 20 perccel később végzünk, akkor miért ne legyen egy nyugodt és kényelmes bevásárlásunk, ordító gyerek nélkül?


2019. nov. 11. 12:58
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
49%

Én is inkább lefoglaltam volna a gyermeket, még ha így tovább is tart minthogy stresszben, hisztiben végigszaladni a bolton és ilyenkor kb lemarad egy nagy része is a dolognak, mert az ember nem oda figyel. Vannak amúgy nyugodtabb és aktívabb gyermekek. Én még mindig jobbnak látom ezt a megoldást, mint folyton telefont adni a gyermek kezébe.

Ami anyósodat illeti talán ha te tettél neki szivességet meg kellett volna köszönnie nem pedig a nevelésedbe beleszólnia, inkább szégyellje magát hogy segítesz neki ő pedig még kritizál. Többé el ne vidd vásárolni! :D

2019. nov. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!