Jogos a kiakadas?

Figyelt kérdés
A parom meg a szuleivel el.Naluk otthon most fent all egy csaladi problema,ami a parom eleve fennallo panikrohamait meg jobban felerositette,mar olyan szintre,hogy napi 2-3x van neki,es nagyon eros intenzitasu.2 eve vagyunk egyutt,azota hallgatom,hogy a szuleivel karoltve keresnek erre egy megfelelo szakembert.Ma mar olyan szintre fajult a rosszullete,hogy felkerestem az edesanyjat vele,hogy mit lehetne tenni a tovabbiakban,mert masfel eve nem halad a dolog es ennyire rosszul meg sosem lattam Ot.Hatalmas letolast kaptam cserebe.Majd O intezi ezt,nekem ebbe nem lehet beleszolasom,mit kepzelek,mindenfele szarhoz az O fiat nem vihetem....Majd atdobta apukanak a mobilt mondvan eleg belolem,de egy szot nem ertettem,mert a hatterben ugyan ugy fojtatta a dorgalasom.Szerintetek jogos a kiakadas ebben a helyzetben?
2019. nov. 19. 23:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
78%

Te hány éves vagy?

Gondolom, 20 körül, ha a párod (aki fiú) 23.

2019. nov. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonymousreview60 ***** válasza:
70%

Jogos a kiakadás. Másfél év alatt találni kellett volna szakembert. Nem tették.

Ha tényleg szereted a srácot, akkor te és ő, ti ketten együtt, apu anyu nélkül kerestek szakembert.

2019. nov. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
18%
De ki az az O?
2019. nov. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
38%
A párod vegye a tökeit a kezébe és lépjen le a családi fészekből. Biztos nehéz lesz ilyen lelki állapotban, de ez a mérgező szülői kapcsolat sokkal jobban ki fogja készíteni. Hiába megy szakemberhez, még ha talál is a mami, ha a pánik roham forrását nem szünteti meg (ebben az esetben a birtokló szülői kapcsolatot) akkor semmit sem fog érni se a gyógyszeres, se a pszichológiai terápia
2019. nov. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
40%
Miért nem költöztök össze, mikor a srác nyilván ki fog nyiffanni otthon? Elviszi egy agyvérzés vagy egy szívroham a stressz miatt pár éven belül. Gondolom, van ezer kifogás, csak össze ne kelljen költözni.
2019. nov. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem jön el otthonról, akkor csak ápolónő lehetsz mellette, elpazarolod az éveidet egy felnőtt testben élő kisfiúra.
2019. nov. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
84%

23 évesen már nem kell anyuka kezét fogni, hogy orvoshoz menjen. Miért nem megy a párod aki elvileg felnőtt férfi egyedül orvoshoz? Elvileg szavazhat, vehet alkoholt stb, és nem képes egyedül orvoshoz menni.

Értem én,hogy az anyja elnyomja, de ennyire ne legyen már nyúlbéla! Milyen férfi az ilyen??

2019. nov. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
76%

Tapasztalatom az, hogy a pánikroham nem egy olyan rejtélyes megmagyarázhatatlan dolog.

Ha az ember őszintén magába néz, és tesz egy lépést hátra a saját életével kapcsolatban, teljesen egyértelművé válik mi okozza.

Az amitől nem érzed jól magad, ilyen egyszerű, a baj inkább az, hogy sokszor az ember nem őszinte magával és inkább magának is hazudik.

Pl. Szeretem az anyàm, nem vele van baj, ő csak aggódik, miközben meg egy hárpia is lehet.

2019. nov. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
61%
De édes! A 23 (Gyakorin mostanában ez a bűvös szám) éves férfi, aki 21 éves kora óta azt várja, hogy az anyukája elvigye őt a doktor bácsihoz 🥺 de akkor jön a felmentő punc... sereg, és jól kézbeveszi aaaa... az ügyet. Ömlöttek a könnyeim, míg ezt a megrendítő mesét megemésztettem. 😭
2019. nov. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
80%
Kicsit életképtelennek tünik a párod. 23 évesen nem képes felkeresni egy dokit, na ez azért durva.
2019. nov. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!