Jogos a kiakadas?

Figyelt kérdés
A parom meg a szuleivel el.Naluk otthon most fent all egy csaladi problema,ami a parom eleve fennallo panikrohamait meg jobban felerositette,mar olyan szintre,hogy napi 2-3x van neki,es nagyon eros intenzitasu.2 eve vagyunk egyutt,azota hallgatom,hogy a szuleivel karoltve keresnek erre egy megfelelo szakembert.Ma mar olyan szintre fajult a rosszullete,hogy felkerestem az edesanyjat vele,hogy mit lehetne tenni a tovabbiakban,mert masfel eve nem halad a dolog es ennyire rosszul meg sosem lattam Ot.Hatalmas letolast kaptam cserebe.Majd O intezi ezt,nekem ebbe nem lehet beleszolasom,mit kepzelek,mindenfele szarhoz az O fiat nem vihetem....Majd atdobta apukanak a mobilt mondvan eleg belolem,de egy szot nem ertettem,mert a hatterben ugyan ugy fojtatta a dorgalasom.Szerintetek jogos a kiakadas ebben a helyzetben?
2019. nov. 19. 23:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
56%
Van itt ez a 23-as számra allergiás paranoid személy, áruld el, kedves, MINEK olvasod a bejegyzéseket, ha szerinted minden hazugság, amiben a 23-as szám szerepel? Menj orvoshoz.
2019. nov. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
73%
Nem jogos, ne az anyját csesztesd, hanem a párodat. Egy (elvileg) felnőtt férfi miért vár arra, hogy majd a szülei orvoshoz viszik? Komolyan nem értem. Az én gyerekeim már középiskolás korukban is el tudtak menni egyedül az orvoshoz, nem kellett kisérgetni őket.
2019. nov. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
19%

73% te minek olvasod a válaszokat, ha a kérdés helyett csak mindenkit minden paranoiásnak lehordasz? 5 perce meg ezt írtad másnak, más kérdéshez: “ Ezzel arra akar utalni, hogy van a családban a betegségek ellenére is egyfajta cinkosság, összekacsintás, nem idegenek egymásnak, de te, utolsó, olyan paranoiás vagy, hogy ebben is valami gyakorikérdéses összeesküvést látsz biztosan.


A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.”


Te vagy itt az, aki orvosra szorul.

2019. nov. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
57%
Mutasd meg a párodnak ezt a kérdést,és a válaszokat. Lehet megvilágosodna.
2019. nov. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
70%

"A parom levegot venni nem tud mellette,"


Hajjajjajjaj!!!


Pontosan leírtad, mi az oka a betegségének!

A szó képletes értelmében nem tud levegőt venni - és a valóságban is ugyanez a problémája. A népi szófordulatok (nem kap mellette levegőt, nem tudja megemészteni, nem megy le a torkán stb.) pontosan mutatják, hogy a lelki problémák milyen testi betegségeket okozhatnak.


Szóval: a megfelelő szakember az ő esetében pszichológus lesz. És a gyógymód csak akkor hatásos, ha le tud válni az anyjáról. Ami csak akkor lehetséges, ha tisztes távolba költözik tőle, és érzelmileg is függetlenedni akar.

Nehéz út lesz ez neki. Ha belevág, maradj vele, segítsd, támogasd. Valószínűleg hosszú távon is csak akkor tudtok megmaradni, ha nagyon ritka lesz a kapcsolat az anyjával. De ha nem hajlandó a szüleitől elköltözni, akkor menekülj tőle! Akkor ő ebben tönkre fog menni, és ezt kéne neked is végignézned.

2019. nov. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
69%
A nyomorult anyja betegíti meg a párod. Keressetek csak te meg ő egy szakembert, a nyanyát ignoráljátok.
2019. nov. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!