Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nagyon utálnak a párom szülei?!

Nagyon utálnak a párom szülei?!

Figyelt kérdés

A párommal 10 hónapja vagyunk együtt.

Heti 5 napot vagyunk náluk,2-öt nálunk.

Így lett megbeszélve a munkánk miatt.

Viszont mindig este megyek hozzájuk általában 5 fele.

Szombatonként meg egésznap ott tudunk lenni.

Viszont az apukája egy olyan ember akinek mindig minden baja van.

Ha elmosogatok az a baj,ha nem akkor az.

Egyik eset: Bevitte a párom neki egy tányérban a levest hogy ne neki kelljen kimennie,erre elkezdett velünk kiabálni,hogy beletúrkáltunk meg minek nyúlunk hozzá,dobjuk ki a kutyának.

Aztán itt van még egy: Nem tetszik neki,hogy a hosszabb pólókat hordom ezért is beszólt.

Meg összevesztek a barátom szülei(mivel az anyukája csalja)és az apja szerint ez is az én hibám.

Tegnapi nap is abból állt,hogy azt hallgattam,hogy a barátom hajával kezdjek valamit mert már szerinte undorítóan nagy meg kócos(egyébként göndör a haja azért meg hàt nem is nagy)de hiába mondtam neki kedvesen,hogy nem tudják most neki levágni meg megmosni se tudja mert a ló beleharapott a fejébe és sebes és csak 1 hét után engedi az orvos.

Meg hát az édesanyja a barátomnak nekem ecseteli,hogy kivel csalja a férjét.

De számtalanszor mondtam neki hogy ne mondja mert nem akarok ebből rosszul kijönni,hogy én tudtam róla.

Meg hát iszik is sokat az apja,de közbe cukorbeteg is és szerinte ez is mindenki más hibája.

Ha kimegyek cigizni a konyhába és felkapcsolom a villanyt akkor az a baj.

Ha eszek este az a baj...

Ilyenkor mit lehet tenni?

Ennek az embernek semmi se jó...

Sajnálom,ha érthetetlenül fogalmaztam,csak próbáltam összeszedni a gondolataim :/



2019. nov. 23. 11:29
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

És az az igazság,hogy van keresetem.

A páromnak is,de az a baja,hogy néha elmegyünk egy moziba meg enni.

Ez normális?

2019. nov. 23. 11:31
 2/29 anonim ***** válasza:
89%
Albérlet. Meg változtatni egy alkoholista embert nem tudsz, a mamát se tudod megnevelni. Közöd sincs hozzá. Miért adsz egyáltalán ilyen ember véleményére, miért nem törekedtek arra ha már mind a ketten dolgoztok, hogy közös lakást keressetek? Mindenkinek kényelmesebb lenne.
2019. nov. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is herótom lenne attól, ha heti 5 napot kéne kerülgesselek. Mi az, hogy NÁLUK vagy? Szinte ott laksz. Vegyetek ki ketten albérletet, hiszen mind a ketten kerestek pénzt. Ezen mi olyan nehéz?

Bent cigiztek???

Mint egy putris cigánybanda, olyanok vagytok.

2019. nov. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%

"Ha kimegyek cigizni a konyhába és felkapcsolom a villanyt akkor az a baj."


Ez mondjuk tényleg undorító,hogy a konyhába cigizel.

2019. nov. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
90%
Nem mennék oda, mert elöbb-utóbb az idegosztályon fogsz kikötni.Egyébként az apa idegállapotán sincs mit csodálkozni,hiszen biztosan tudja,hogy a nagyságos felesége csalja és még dicsekedik is vele.Micsoda család.A párodnak hogyan harapta meg a ló a fejét?
2019. nov. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
81%

Az tudod tenni, hogy külön költöztök. Apuka alkoholizmusa, anyuka nemi élete nem rátok tartozik. Az együttélés meg mindig konfliktusokkal jár, nyilván neked otthon egyszerűbb, párod meg náluk szokta meg.

Beszéld meg a barátoddal, hogy ő hogy érzi ebben a helyzetben magát, és mi a véleménye a kialakult helyzetről!

2019. nov. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Albérletet nem vettünk ki,mivel házra gyűjtünk amire azért már van annyi amennyi csak még kell.

És így az a sajátunk lenne.

Hát a konyhából nyílik egy terasz oda szoktam,de oda kell kapcsolni lámpát,hogy azért ki ne essek.

Hát úgy harapta meg,hogy épp tisztogatta és amikor lehajolt belekapott.

De semmi baja☺️

Egyébként meg lett beszélve ez a heti 5 nap.

Ő is beleegyezett.

Szóval nem is ezzel van a baj.

2019. nov. 23. 11:40
 8/29 A kérdező kommentje:

Utálja a szüleit nagyon emiatt.

Gyerekkorában is sokat verte őt meg a tesóit meg az anyukáját is.

Az az igazság,hogy már nem merek ott enni,inkább veszek magamnak zacsis tésztát kifőzni😟

2019. nov. 23. 11:42
 9/29 A kérdező kommentje:

Nem,nem bent cigizünk.

A teraszon cigizünk én fogalmaztam rosszul,ne haragudj.

De a konyhában oltom ilyenkor fel a villanyt.

2019. nov. 23. 11:43
 10/29 anonim ***** válasza:
93%
Egy alkoholista agresszív iditától azért sok mindent nem kell elvárni... Az asszony se véletlenül csalja... gondolom egyiknek sincs annyi pénze, hogy külön életet kezdjen, így inkább ölik egymást, amíg valamelyik fel nem dobja a talpát.
2019. nov. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!