Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nagyon utálnak a párom szülei?!

Nagyon utálnak a párom szülei?!

Figyelt kérdés

A párommal 10 hónapja vagyunk együtt.

Heti 5 napot vagyunk náluk,2-öt nálunk.

Így lett megbeszélve a munkánk miatt.

Viszont mindig este megyek hozzájuk általában 5 fele.

Szombatonként meg egésznap ott tudunk lenni.

Viszont az apukája egy olyan ember akinek mindig minden baja van.

Ha elmosogatok az a baj,ha nem akkor az.

Egyik eset: Bevitte a párom neki egy tányérban a levest hogy ne neki kelljen kimennie,erre elkezdett velünk kiabálni,hogy beletúrkáltunk meg minek nyúlunk hozzá,dobjuk ki a kutyának.

Aztán itt van még egy: Nem tetszik neki,hogy a hosszabb pólókat hordom ezért is beszólt.

Meg összevesztek a barátom szülei(mivel az anyukája csalja)és az apja szerint ez is az én hibám.

Tegnapi nap is abból állt,hogy azt hallgattam,hogy a barátom hajával kezdjek valamit mert már szerinte undorítóan nagy meg kócos(egyébként göndör a haja azért meg hàt nem is nagy)de hiába mondtam neki kedvesen,hogy nem tudják most neki levágni meg megmosni se tudja mert a ló beleharapott a fejébe és sebes és csak 1 hét után engedi az orvos.

Meg hát az édesanyja a barátomnak nekem ecseteli,hogy kivel csalja a férjét.

De számtalanszor mondtam neki hogy ne mondja mert nem akarok ebből rosszul kijönni,hogy én tudtam róla.

Meg hát iszik is sokat az apja,de közbe cukorbeteg is és szerinte ez is mindenki más hibája.

Ha kimegyek cigizni a konyhába és felkapcsolom a villanyt akkor az a baj.

Ha eszek este az a baj...

Ilyenkor mit lehet tenni?

Ennek az embernek semmi se jó...

Sajnálom,ha érthetetlenül fogalmaztam,csak próbáltam összeszedni a gondolataim :/



2019. nov. 23. 11:29
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Pár hónapja leültünk velük beszélni,hogy heti 5 napot lehetünk-e ott.

Mindketten azt mondták igen,nem baj.

Persze,nem ingyen lakunk ott.

Én is adok az én fizetésemből 25 ezret meg a párom 30-at.

55 ezer forint-ot adunk.

Viszont én csak este vagyok ott.

Meg hát tényleg igazából a cigit is megvesszük magunknak egy hónapra egy forintot nem kérünk sosem semmire☺️

2019. nov. 23. 15:51
 22/29 anonim ***** válasza:
57%
Szegény ló! 😢 Mondd neki ne üsse,mert legközelebb fel fogod jelenteni jogosan! Ez egy idegbeteg, agresszív állat a párod apja! Menjetek albiba, mert ezt nem lehet hosszú távon elviselni.
2019. nov. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
68%
Minden megnyilvánulásodban a cigi így, a cigi úgy. Na, emiatt tartalak téged is undorítónak.
2019. nov. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
80%
Aztaa, nem semmi, még a cigit is megveszitek magatoknak...ez valami érdem? Taps, taps.
2019. nov. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Ha kötekedni szeretnél akkor hajrá.

De kérlek azt ne várd,hogy értelmes választ is adok a megnyilvánulásodra.


Egyébként ítélve abból,hogy a mai 20-25 éves fiatalokat a mai napig a szüleik tartják el és vesznek nekik mindent.

Így igazából nem érdem,de szàmomra legalább ez egy pont.

2019. nov. 24. 14:36
 26/29 anonim ***** válasza:
66%
Koránt sem tartanak el annyi fiatalt a szülei, mint azt gondolnád, szerintem.
2019. nov. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
66%
23/f lemaradt.
2019. nov. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
78%
Egy olyan fiúval vagy együtt,akinek igazán jól kiismerhetted a családját.Ez a két ember nevelte a barátodat fel.A barátod ezt fogja másolni felnőtt korában...--Ők lesznek a gyermekeid nagymamája és nagypapája...szerintem: mi a fenét keresel ezek között?
2019. nov. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Kérdeztem a párom,hogy ő mit gondol erről az egész helyzetről.

A válasza az volt,hogy nem igazán tudja elviselni őket és tűrni mindent.

Ennek hatására jött az ötlet,hogy ugye akkor eljövünk albérletbe,lesz ami lesz.

Csak a drága apuka kitalálta,hogy nem kéne albérletbe mennünk,mert megbánjuk majd meg neki segíteni kell mindenben mindig.

És nagy nehezen veszekedés árán jöttünk most el hozzánk ameddig albérletet keresünk.

Szóval köszönöm a válaszokat és a segítséget!☺️

2019. nov. 27. 11:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!