Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom apukája nem hajlandó...

A párom apukája nem hajlandó szedni a gyógyszereit. Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
A párom apja 70 éves, szívbetegsége van, kb 3 centi vérrög van a szívében és a koszorúerei se a legjobbak. 8 féle gyógyszert kellene szednie plusz trombózis elleni injekciót is kellene neki adni december óta mindent megtagad. Én adtam neki az injekciót,a gyógyszereit is de elutasító lett azt mondja a gyógyszerektől fáj a hasa. Szed vízhajtót,vérnyomáscsökkentőt,keringésserkentőt,gyomornedv ellen. Szóval úgy érzem ez az én hibám, 8 órában dolgozok,párom 12 órában és rettegek attól hogy egyszer arra megyek haza hogy nem tudok már rajta segíteni... bármit mondunk neki egyszerűen azt mondja nem érdekli ha baja esik,de én nagyon nem akarom temetni. Mit tegyek? Párom dolgozik, néha úgy érzem őt a helyzet kicsit sem izgatja vagy azt mondja nem akar az apjával veszekedni. Belefáradtam már a vitákba, sajnálom hogy azt mondom de nekem csak az apósom lesz ha összeházasodok a párommal és neki az apukája nem oedug nekem.
2020. jan. 1. 19:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
14%
Még jó, hogy nem veszi be, ha rosszul van tőle - szerintem ez nem makacsság, hanem a józan ész....
2020. jan. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
41%

#2, a 84 éves nagyimnak vagy 18-20 féle gyógyszert kéne szedni, ő se szedi be mindet és hisztizik rajta


Kérdező

Önkormányzat szociális szolgálazán lehet gondozót igényelni, aki rá tud nézni napközben, pár száz forint óránként

2020. jan. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
6%

"a 84 éves nagyimnak vagy 18-20 féle gyógyszert kéne szedni, ő se szedi be mindet"


Talán pont ezért van még életben....

2020. jan. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
16%
Lehet tovább fog élni, ha semmi gyógyszert nem szed!
2020. jan. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
24%
Kedves Kérdező, egy dologért légy hálás, hogy nem testvéreid azok, akik itt ugatnak...
2020. jan. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
9%

3-nál többet nem is szedhetne... hát ezek ölik meg, nem a szíve.

Gondolj bele, beszedsz egy fájdalomcsillapítót, bekómálsz (én legalábbis), akkor 8 félétől kb olyan lesz, mint egy növény... persze hogy nem akarja szedni...

2020. jan. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
89%
Nem a te hibád, bakker a férjed édesapja! Hihetetlen, hogy még mindig a nőkre hárul a férjuk, barátjuk rokonságának az ápolása.
2020. jan. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
74%
Abban igaza van itt mindenkinek, hogy az ő dolga, de a temetés az egy dolog, és most durva leszek: sokkal rosszabb, ha leesik a lábáról. Na akkor indul meg a pokoljárás! Már most keresgéljetek neki valami helyet, remélve, hogy nem lesz rá szükség. Persze nem kell tudnia róla.
2020. jan. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
87%

“” a 84 éves nagyimnak vagy 18-20 féle gyógyszert kéne szedni, ő se szedi be mindet"


Talán pont ezért van még életben....“


Nem, ezért van szarul... és tegyük hozzá, ezekből sokat csak azért kell szednie, mert nem hajlandó a diétáját betartani

2020. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Két értelmes dolog hangzott el, ezekre ráerősítenék: ha eddig nem volt, más orvossal konzultálni, hátha más gyógyszer kombinációkat is lehetne alkalmazni.

A körzeti nővér adhatná be neki az injekciót, vele hátha nem vitázik.

2020. jan. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!