Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom apukája nem hajlandó...

A párom apukája nem hajlandó szedni a gyógyszereit. Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
A párom apja 70 éves, szívbetegsége van, kb 3 centi vérrög van a szívében és a koszorúerei se a legjobbak. 8 féle gyógyszert kellene szednie plusz trombózis elleni injekciót is kellene neki adni december óta mindent megtagad. Én adtam neki az injekciót,a gyógyszereit is de elutasító lett azt mondja a gyógyszerektől fáj a hasa. Szed vízhajtót,vérnyomáscsökkentőt,keringésserkentőt,gyomornedv ellen. Szóval úgy érzem ez az én hibám, 8 órában dolgozok,párom 12 órában és rettegek attól hogy egyszer arra megyek haza hogy nem tudok már rajta segíteni... bármit mondunk neki egyszerűen azt mondja nem érdekli ha baja esik,de én nagyon nem akarom temetni. Mit tegyek? Párom dolgozik, néha úgy érzem őt a helyzet kicsit sem izgatja vagy azt mondja nem akar az apjával veszekedni. Belefáradtam már a vitákba, sajnálom hogy azt mondom de nekem csak az apósom lesz ha összeházasodok a párommal és neki az apukája nem oedug nekem.
2020. jan. 1. 19:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
81%

Valahol megértem őt.

8 féle gyógyszernek sok mellékhatása lehet. Szerintem a hócipője tele van velük, és már inkább meghalna, minthogy ezekkel kínlódjon. Ezért nem teszi le a cigit sem.

Nézd, 70 éves, bármikor hal meg, azt már nem mondhatjuk rá, hogy fiatalon halt meg. Felnevelte a gyerekét, végigélte az életét. A mindennapok valószínűleg sokkal több szenvedést, mint örömöt adnak neki.

Fogadjátok el a döntését és szeressétek ilyennek. Szerintem a fia elfogadta, ezért nem vitatkozik vele.

2020. jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
47%
Persze a leírásból nem tudhatni, de nem tűnik annyira súlyosnak az öregúr állapota, hogy a halált várja nap mint nap.
2020. jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, beszélni kellene a háziorvossal, hogy állítsa át a gyógyszerezését, hogy kevesebb tablettát kelljen szednie.
2020. jan. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
89%
Aki nem akarja, hogy segítsenek neki, azon nem is lehet.
2020. jan. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Szomszedunk is megtagadta a vernyomascsokkento szedeset, mert hogy minek az,folosleges.Aztan kapott egy agyverzest,lebenult es utana a felesege apolta kb 20 evig.Etette, furdette,pelenkazta.
2020. jan. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
41%
Nem csodàlom, hogy kiàbrándult az életből. 70 éves. Itt fáj ott fáj, ez nem működik, az nem működik. Egy öregek otthonában fetrengeni? Nem szép kilátás valljuk be. Hollandiában is egy 75 éves nő, aki àpolókènt dolgozott életèben az eutanáziát vàlasztotta, mert pontosan tudta a gondozottjaiból kiindulva, hogy mi vár rá reálisan és ő ezt nem szerette volna. Maximálisan megértem. Csak ez a vallásos maszlag az ami miatt nincs az embernek annyi joga sem mint egy kutyának. A beteg, öreg kutyàkat elaltatják. Az embernek is biztosítani kellene ezt a jogot. De egy 1000 éves mesekönyvre hivatkozva aminek kb. Annyi a valóságtartalma mint a Gyűrűk urànak vagy a Harry potternek nem lehet. Hagyjàk szenvedni az embereket, amíg meg nem döglenek.
2020. jan. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!