Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mitől szeretnének meg? Milyen...

Mitől szeretnének meg? Milyen tettek, hozzáállástól leszek kedvesebb számukra?

Figyelt kérdés
Barátom szülei,de nincs külön ilyen "fül". Rég egy pár vagyunk,a családja elfogadott,kedvesek velem érdeklődnek felőlem is. Tehát nem a nagy nulláról indulnék. Milyen dolgok esnek jól egy anyósnak/párunk anyukája vagy apósnak/párunk apukája? Miket kerülnétek? Kitapasztaltam jópár dolgot az évek alatt de más emberek tapasztalatai is érdekelnének,hátha segít nekem az eddigi normális kapcsolatból velük még barátságosabbat csinálni. Én hívogatni nem merem őket csak ha baj van,de már tett megjegyzést anyukája,hohy úgyis csak akkor keresem ha nagy a baj,vagy ha pirosbetűs ünnep van,amúgy meg eltűnök. Ha üzenetekkel bombázom vagy hívogatom meg hülyének néz. :D Én vagyok a lány,fiatal nő.

2020. jan. 3. 02:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%

Mit foglalkozol velük!?

Légy önmagad! És ne akarj nekik megfelelni.

2020. jan. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Lesz 1 nagyobb utazásunk,pontosabban messze fogunk költözni. Ezt már feldolgozták nem szóltak bele. Indulás előtt lesz egy kis rinya. Szeretném ha béke és szeretet lenne mindig,nem jó komoran elválni. Nincs komorság sőt jókat beszélgettünk,ezt fenntartani megerősíteni szeretném. =D Ezt úgy értem,hogy szeretnék tenni valamit aminek örül egy anyós,após. Bármi normálisat.
2020. jan. 3. 02:18
 3/18 anonim ***** válasza:
79%

Szia!

Mint após, válaszolok. Nekünk, egyenlőre vőnk van. Még ők sem házasok, de már 5 éve együtt vannak.

Minek örülünk. A fiatalok boldogságának. Annak, hogy kölcsönösen tiszteljük egymást. Kölcsönösen számíthatunk egymásra. Bízok benne, hogy majd a menyünkkel is hasonló viszonyunk lesz.

Nem mint az itteni utálom az anyámat, anyósomat írkálók.

2020. jan. 3. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
53%
Minek pedálozol bárkinek is? Add önmagad. Ha a pasid szeret, a többi majd megszeret vagy megutál. De mit számít? Azt hiszed, ha anyós vagy após utál, akkor a pasid is elhagy? Akkor a pasi vagy a nő (pasikra) annyit is ér. Hadd menjen!
2020. jan. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszi! Még anyósok,apósok remélem látják ezt a kérdést. (Nem 15 évesek..) köszi a hasznos választ! :))
2020. jan. 3. 08:29
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezt túlgondolni. Ha elfogadtak, kedvesek veled csak tedd azt, amit eddig, nem kell átesni a ló másik oldalára. Már kialakult a jó kapcsolat csak fenn kell tartani. A soha nem keresed és az üzenetekkel bombázás, hívogatás között van arany középút, ha hosszabb ideig nem találkoztok néha hívd fel, mert úgy látszik jól esne neki.
2020. jan. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%

Legyél mindig őszinte, egyenes. Ez a legfontosabb, hogy meg tudjanak bízni benned, mert ha jó helyen tudják melletted a gyereküket, aztán később az unokájukat/unokáikat, akkor a többi mellékes. Az unoka érkezését ők legyenek az elsők (harmadik-negyedikek utánatok :) ), akik megtudják, erre nagyon vigyázzatok!

Érdeklődnek felőled: te is érdeklődjél felőlük! A barátodtól is, meg közvetlenül tőlük is. Látod: nem szeretik, ha csak úgy eltűnsz. Tehát: hívd fel őket néha csak úgy is, amikor épp van egy szabad fél órád (hogy ne érezzék a hangodon, hogy egy perc múlva már le is kell tenned), küldjél nekik fényképeket magatokról, a helyekről, ahol jártok, az érdekességekről, amiket láttok. Kérjél tőlük tanácsot egy-egy recepttel, vagy bármilyen ház körüli teendővel kapcsolatban: ők mit csinálnának a helyedben, hogyan szokták, stb. Mondd el nekik, hogy mi foglalkoztat mostanában (pl. milyen színű legyen a nappali), de ne úgy, hogy áttold rájuk a döntéseket (meg ne is úgy, hogy úgy érezhessék, amit ők mondanak, az lesz! :) ), hanem csak a nagy gondolkodás közepette gyűjtsd be tőlük is az információt, hogy nekik mi a meglátásuk, ők milyen szempontok alapján döntenének, választanának, stb.

Minél messzebbre mentek, annál inkább legalább egy héten kétszer-háromszor beszéljetek majd velük. Lehetőleg úgy, hogy mind egyszerre vonalban legyetek.

2020. jan. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonymousreview60 ***** válasza:
29%

Benned valami megfelelési kényszer dolgozik. Dolgozd le, ha kell vegyél igénybe pszichoterápiát!

Üzenetek: Miért nem kérdezed meg a pasidat, hogy milyen gyakran lenne érdemes telefonálnod neki, stb?

2020. jan. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi! De szerintem keressenek akkor ők is nem?? Miért inkább én..? Máshol hogy van ez? Mondja,hogy eltűnök nem jelentkezem,de ő sem. Ha sok idő eltelik akkor felhív,ami jól esik. :) De ennyi erővel hívjon nyugodtan néha ő is,ők is. Vagy ez a fiataloktól az elvárás? Azt is nehezményezik,h barátomat ők keresik,fordítva elvétve.
2020. jan. 3. 15:55
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

"Ezt úgy értem,hogy szeretnék tenni valamit aminek örül egy anyós,após."


Inkább olyat tegyél, aminek örül a TE anyósod, apósod. Ezt vagy neked kell tudni, vagy a párodat megkérdezni.

2020. jan. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!