Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Arra kértek meg a szüleim,...

Arra kértek meg a szüleim, hogy költözzek el otthonról mert ők teljes életet szeretnének élni, ez pontosan mit jelent?

Figyelt kérdés
A teljes élet általában mit jelent ? 20 éves vagyok, de komolyan nem értem
2019. nov. 10. 18:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom azt, hogy úgy szeretnének élni, ahogy nekik jó, egy harmadik felnőtt állandó jelenléte nelkul.
2019. nov. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Savlekotő ***** válasza:
65%
Már nem jár a csp útba lettél.. Én már eleve 18 után léptem volna ilyen szerető családból ez az érzés nem most jelentkezett jól sejtem?
2019. nov. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%

Ha kb 40 évesek, az még egy teljesen aktív kor, jó esetben még egészségügyi problémák nélkül.

Az ember még szexuálisan is aktív, ez pl. megnyilvánulhat abban, hogy hangosak, és jó lenne, ha nem kéne folyton csendben lenni, mert " a gyerek a másik szobában van!".

Vagy meztelenül mászkálnának, ha csak ketten vannak otthon.

Barátokat hívnának át, iszogatnának, becsípnének.

Lehet azt mondod, a te szüleid nem ilyenek.

De azért nem ilyenek, mert eddig tekintettel voltak rád, most viszont szeretnének még élni egy kicsit, mielőtt nyugdíjasok lesznek.

Esetleg utazgatnának is, és nem úgy, hogy előtte be kelljen vásárolni, hogy a gyereknek legyen mit enni, míg nem lesznek otthon.

Annyi, de annyi mindent el tudok képzelni, és nem igazán hiszem, hogy ezt 20 évesen te nem tudod elképzelni.

2019. nov. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem mondom, hogy ideje van költöznöd, mert nem ismerem a körülményeidet (dolgozol-e vagy tanulsz) de az ő oldalukat is meg tudom valahol érteni. Szeretnék, ha önállóbb lennél, mint most.
2019. nov. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Aha. Megkérnek, hogy költözz el, te meg nem albit és melót keresel, hanem azon értetlenkedsz, hogy mi az a teljes élet. Hagyjad már..
2019. nov. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
De értetted mit jelent az hogy költözz el?
2019. nov. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
62%
Valószínűleg nem kívánt gyerek voltál. Nem túl fair 20 évesen kirakni, de menj albérletbe. Sajnos ha tanulsz meg kell szakítani egy darabig.
2019. nov. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Savlekotő ***** válasza:
42%
Ahol a gyerek csak felesleges harmadik tessék védekezni és lehet teljes életet élni, mai én én én,önző felfogás,gyerek meg csak pénzért kell és 13 14 évesen már útban van dobható sokan a csecsemőt is kidobnák visszatolnák mert bezavar a házaséletbe életbe teher pénz,fogyasztói társadalom..--
2019. nov. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
65%

"A teljes élet általában mit jelent ? "


Azt jelenti, hogy nem kívánnak még 20 éves korodban is eltartani.

2019. nov. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
46%

Azt jelenti, hogy van két, istentelenül önző szülőd, aki kitaláta, hogy még fiatal akar lenni és te útban vagy. Nos, költözz, keress meg egy jó pszichológust, és építsd fel a saját életedet.


És felejtsd el őket, mintha sosem lettek volna. Ehhez kell a szaki.

2019. nov. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!