Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mitől szeretnének meg? Milyen...

Mitől szeretnének meg? Milyen tettek, hozzáállástól leszek kedvesebb számukra?

Figyelt kérdés
Barátom szülei,de nincs külön ilyen "fül". Rég egy pár vagyunk,a családja elfogadott,kedvesek velem érdeklődnek felőlem is. Tehát nem a nagy nulláról indulnék. Milyen dolgok esnek jól egy anyósnak/párunk anyukája vagy apósnak/párunk apukája? Miket kerülnétek? Kitapasztaltam jópár dolgot az évek alatt de más emberek tapasztalatai is érdekelnének,hátha segít nekem az eddigi normális kapcsolatból velük még barátságosabbat csinálni. Én hívogatni nem merem őket csak ha baj van,de már tett megjegyzést anyukája,hohy úgyis csak akkor keresem ha nagy a baj,vagy ha pirosbetűs ünnep van,amúgy meg eltűnök. Ha üzenetekkel bombázom vagy hívogatom meg hülyének néz. :D Én vagyok a lány,fiatal nő.

2020. jan. 3. 02:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Légy önmagad. Ha szimpatikus vagy nekik és el fogadnak, akkor nyert ügyed van. De ha nem vagy nekik akár csak egy kicsit is szimpi, akkor a fejed tetejére is állhatsz akkor sem leszel soha elég jó nekik. Azt tapasztalatból mondom :) engem anyós azért nem fogadott el soha mert nem olyan nő vagyok akit ő elkepzelt a fiának. Mert ő egy magához hasonló valakit szeretett volna, én meg az ő személyiségének teljesen az ellentéte vagyok. Másik így szeretnék engem, ő meg nem. Ez van. Tehettem bármit le az asztalra, sose kedvelt és ki is jelentetted ezt nekem. Nem töröm már tovább magam, maradok önmagam.
2020. jan. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
A legfontosabb hogy a férjed/párod szeret és kiáll melletted. Csak így neki is nehéz,mert gondolom az anyját is szereti mint egy anyát. Nem lehetett könnyű.
2020. jan. 3. 19:04
 13/18 anonim ***** válasza:

"keressenek akkor ők is nem?? Miért inkább én..?"

Jobban jársz, ha te keresed őket, mert akkor akkor szánsz rájuk időt, amikor neked jó, nem akkor, amikor nekik. ;-)

2020. jan. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

En ugy erzem, szeretnek az anyosomék mindketten. Nem csinaltam semmi kulonoset, magamat adom, alapbol igyekszek mindenkihez kedves es figyelmes lenni, de ez a termeszetembol adodik. Valamint latjak, erzik, hogy szeretem es tisztelem a fiukat, hogy a fiuk boldog velem, szerintem ez boven eleg.

Ha kulon kedveskedni akarok nekik, akkor szoktam nekik valami aprosagot vinni, pl. bonbont, kavet, vagy elmosogatok, megkerdezem, tudok e segiteni valamiben, igy neha a fozesben is.


En is szeretem oket, de ez belulrol jon, nem teszunk semmi eroltetettet, kulonoset.


Szerintem ha mar evek ota ismeritek egymast, akkor kisse nehezkes es furcsa, eroltetett, hogy epp most akarod, hoyg meg jobban megszeressenek. Hisz mar kiismertek.

2020. jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
26%

Ha kedvelnek, legyél kedves és add önmagad! Ennyi!

Nem kell teperni ezerrel! Nem szeretnek jobban, ha mindent megcsinálsz amit mondanak. Vagy folyton bólogatsz mindenre és nem mersz saját véleményt alkotni.


Nekem igaz, csak rossz tapasztalatom van az anyósommal. Mindent megtettem nekik, bólogattam, kedves voltam, de hát ők alapból elkönyveltek engem első pillanatban, hogy én egy szar ember vagyok és kész - nem akarta, hogy a fiának bárki is legyen, mert akkor nem ő lesz az első majd.... Pedig mégis nekem panaszkodott örökké, én voltam a lelki szemetes ládája. De visszagondolva csak mind arra volt, hogy sajnáljam őt és ne gondoljak sokat arról, hogy a fiával majd itten komoly dolgok lesznek, mert a fia kb csak érte kellett hogy éljen volna, a szegény hányatott sorsú anyáért aki mindent megtett állítása szerint a gyerekeiért...

Na mindegy is. Akkor mutatták ki a foguk fehérjét, amikor egyszer az évek alatt nemet mondtam nekik. Csak jóból mondom, hogy attól mert van amire nemet mondasz nekik, ha szeretnek, elfogadják. De ha úgy reagálnak, hogy ellened fordulnának egy nem válasz miatt, akkor nyilván nem volt igazi szeretet.

De azt mondod nem így van. Szerencsére. :) Igazi kincs egy szerető anyós komolyan. Nagyon szerettem volna, ha szeretnek... De nem jött össze.

2020. jan. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Joll ***** válasza:
0%
15-ös, ez mintha az én sztorim lett volna. :))) Pont így volt-van nálunk is!
2020. jan. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Czirkelbach365 válasza:
Hat valahogy férkőzz a bugyijába! Utánna te leszel az istene!😂😂
2020. jan. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
🤮🤢🤮🤮🤢
2020. jan. 26. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!