Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan kezelnétek ezt a...

Hogyan kezelnétek ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

A pàrommal s a gyerekekkel (saját egyik sem), a szüleihez költöztünk. Mivel az anyukája folyamatos ellátást igényel s a Párom apja nem igazán tudná ezt megoldani munka mellett. Hozzájuk költöztünk. Nekik egy 2 generàciós hàzuk van.

Mióta itt vagyunk, azóta nem volt konfliktus köztem s az Após jelölt között. A pàromat leköti a házimunka. Amiben tudok segítek neki, meg az apjának is. Az egyik fele ez.

A màsik, hogy a Párom megesett a védekezés ellenére is. Megbeszéltük, nem akarunk közös gyereket. Így a megszakítás mellett döntöttünk. Mindenben tàmogatom Őt. Igyekszem érzelmileg is stabil hátteret biztosítani. Mégis kezdem úgy érezni magam, mint egy megtűrt személy. A mostani munkahelyemen a felmondàsi időm töltöm. A régi életemet teljesen felszàmoltam, hogy ideköltözhessünk. Itt helyben már találtam is munkàt. Még csak azt se lehet mondani, hogy munkám sincs.

Az Após jelölttel, csak nagyon minimálisan beszélünk, próbàlok barátkozni vele, de nem nagyon sikerül. Valahànyszor voltunk is látogatóba, szinte mindig àtnézett rajtam, alig-alig vàltottunk pár szót.

Most a hétvégén utazók haza letölteni a maradék felmondàsi időm. Szeretem a Párom s a gyerkőcöket is.

Próbáltam beszélni a Pàrommal is, de nem sokra haladtunk. Szinte rà sem ismerek. Amolyan megtűrt személy érzés kerített hatalmàba a napokban. Teljesen tanàcstalan vagyok. :(


2020. jan. 8. 13:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi is átmentünk egy idős szülő gondozásán. Testileg és lelkileg is teljesen lemerültünk. Pár hét alatt eljutottunk odáig, hogy a férjemmel alig beszéltünk egymással. Ha beszéltünk, mindig oda jutottunk, hogy a papa lett a téma. Mennyire szenved, mit tudunk csinálni...

Miután szép csendben elaludt, mi is megkönnyebbültünk. Lehet lepontozni, de nagyon nehéz bő egy évünk volt.


Sajnos többször elvetéltem. Nem akkor, évekkel később. Úgy álltam hozzá, hogy a sors megoldotta a dolgot, biztos beteg volt, jobb is így... Mégis hónapokig sírattam a piciket.


Adj időt a párodnak. És magadnak is.

2020. jan. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk azèrt ha ti segítetek akkor nem èrtem hogy após mièrt nèz àt rajtad vagy csak te èrzed így nem tudom de èn megprobàlnèk vele beszèlni elvègre ott laktok .De ezt te tudod .Èn akkor èreztem azt hogy àtnèznek rajtam mikor az exem anyja furcsán viselkedett pl ott voltunk nàluk ès jöttek vendègek rokonok ès a volt anyósom bunkó volt velem míg a rokonokkal tök kedves .
2023. jún. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!