Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A férfiak miért nem írnak ki...

A férfiak miért nem írnak ki olyan kérdést, hogy "Ki az első egy nő életében"?

Figyelt kérdés

Miért nem akarják leválasztani a nőt a családjától?

Miért nem érzik megrövidítve magukat, ha a nő szereti a szüleit?

Miért nem vívnak hatalmi harcot az anyóssal-apóssal?

Miért nem féltékenyek rájuk?

Pedig inkább a nőkre jellemző, hogy a saját anyjuk nyakig benne van a fiatalok életében, jönnek-mennek egymáshoz, telefon, mesélgetés, panaszkodás, első helyen vannak tartva az ünnepeik,...stb.

Nyilván van roppant kevés kivétel, most nem őrájuk vagyok kíváncsi, hanem a jelenség magyarázatára.


2020. jan. 20. 12:14
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
39%
De most akkor leírtad, hogy IRL minden pöpec, a kitalált sztorikban meg mi a hiba?
2020. jan. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

#21

"...a kitalált sztorikban meg mi a hiba?"


Az, hogy kitaláltak!

Károsak, mert nem valósak, torz képet festenek, megtévesztőek, hazugok, hangulatkeltőek, provokatívak, ...hány jelzőt írjak még?

És mint írtam, vannak sokan azon a szinten, hogy őket ezzel befolyásold.

2020. jan. 20. 20:10
 23/36 A kérdező kommentje:

#21

Egyébként hol írtam, hogy az IRL minden pöpec?

Mondjuk én jelenleg nincs az a pénz, amiért férfi lennék.

Nagyon sanyarú jövő elé néznek.

Pedig valamikor nagyon irigyeltem őket. Már nem.

2020. jan. 20. 20:16
 24/36 anonim ***** válasza:
46%

19 es vagyok mekkora szerencsed van h egy ferfi van melleted nem anyuci kisfia

amit irtam

volt egy exem aki azert szakitott velem mert nem kedveltem az anyjat

hat legyen az anyja az elsö

jol tetted amit tettel csak sok esetben a ferfi ezt nem nyeli le

aztan jön s szörny anyos aki tele beszeli fiacskaja fejet mekkora liba a parja meg mekkora önzö

a bibi akkor van ha a kedves pasi anyuci melle all es nem a parja melle


Normalis kapcsolatban mindenki intezi s szüleit

ahogy nalunk is igy van...

Oke h a nö legyen erelyesebb de mire se mész vele ha a pàrod az anyja oldalàn àll

te is az elsö helyen voltal mert nem kenyszeritette a parod h viseld el anyjat.Radbizta a döntest es tiszteletben tartja.Szerencses vagy

Sajnos vannak akik ilyen kijelentessel mar haboruban vannak

jo idöben tudni le tudott e valni a ferfi mert ha nem mindig is az anyja melle fog allni,fejre is allhatsz akkor is öt fogja vedeni

na ilyenkor vagy megszoksz vagy megszöksz

2020. jan. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

#24

Az én férjem azért állt mellém, mert pontosan tudta és ismerte az anyját. Tudta azt is, hogy én milyen vagyok, nem műbalhékat, álproblémákat generáltam, soha nem ferdítettem a történteken.

Az anyja annyira elviselhetetlen boszorkány volt, hogy amikor meghalt a férjem kiírta az oldalán a halálát, a következő formában:

"Tudatom mindenkivel, aki ismerte anyámat XY-t, hogy ekkor és ekkor elhunyt. Találjon békére a lelke!"

Holott ezt a szöveget úgy szokták kiírni, hogy:

"Tudatom mindenkivel, aki ismerte és szerette...stb."

de itt valahogy a "szerette" lemaradt, mert maga is érezte szegénykém, hogy anyósom esetében ez röhejes lenne.

Szóval vannak cudar emberek, ezek nyilván anyósnak sem különbek. De szerencsére ők vannak kevesebben.

2020. jan. 20. 21:00
 26/36 anonim ***** válasza:
25%

Hogy van időd ennyit picsogni?


Az első válaszok között vagyok. Munka és család mellett azóta nem néztem fel ide, de te már kisregényekben bizonygatod hogy nálad minden fenékig tejfel. Azt hittem először hogy férfi vagy, aki éppen a nőkre haragszik, de hogy ezt a kérdést nőként hoztad össze, arra már nincsenek szavak. Minek pocskondiázod a nőtársaidat, ha férjed van és boldog vagy?

2020. jan. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

Kedves 56%-os, mivel híresen toleráns ember vagyok,ezért tételesen megválaszolom a kérdéseid!

- "picsogni"? Esetemben értelmezhetetlen, vagy nem vagy tisztában a szóval.

- Nem mindenki dolgozik 3 műszakban gyártósoron, hogy ne tudjon ide benézni akár napközben is.  Különösen, ha kérdést tett fel és kíváncsi a válaszokra, legyenek azok esetleg OFF-ok, vagy orbitális marhaságok, hiszen minden válaszadónak jogában áll primitívnek lennie, amit aztán a többi fórumozó a megfelelő értékeléssel honorál. Én speciel a magam ura vagyok és vállalkozásban, a szellemi tőkémből profitálok. Nem is rosszul!

- "...kisregényekben bizonygatod hogy nálad minden fenékig tejfel"

HOL írtam, (bizonygattam?) főleg "kisregényben", hogy nálam minden fenékig tejfel??? HOL, HOL, HOL? De hogy még rosszabbul érezd magad, MOST leírom, valóban minden téren rendben mennek a dolgaim!

- Nekem nem nőtársaim vannak, hanem embertársaim, ...ha képes vagy érzékelni a különbséget! Nem vagyok egyik irányban sem elfogult és nem értem, hogy egy pár, számomra ellenszenves nézeteket valló nővel miért kellene azonosulnom, csupán abból az indíttatásból, mert mindkettőnknek XX-es a kromoszómája?

- Kit és hol pocskondiáztam??? ...bár, ha úgy tetszik, akár meg is tehettem volna, elvégre szólás- és véleményszabadság van, vagy mi a fene, de nem tettem.

Valld be, neked nehézségekbe ütközik a szavak értelmezése, akkor azt empátiával tudomásul veszem és minden további agymenésedet figyelmen kívül hagyom.

2020. jan. 21. 13:48
 28/36 anonim ***** válasza:
48%
A hiszti az megy.
2020. jan. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
49%
Ismét egy kisregénnyel tisztelted meg a válaszomat. Lassan úgy érzem, meg kell köszönjem a kiemelt figyelmet. Emellett szörnyen sajnálom, hogy számodra csak a három műszakos munka jelenthet olyan elfoglaltságot, ami mellett nincs idő eleget gyakorizni. :D Ami a pocskondiázást illeti, maga a kérdésed az. Szomorú, hogy nem érzed magadtól.
2020. jan. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
51%
Hát én nem irigylem az 56 %-os menyét,mert tuti,hogy csak anyós lehet az ilyen kötözködős,oktalan némber!:D:D:D
2020. jan. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!