Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A férfiak miért nem írnak ki...

A férfiak miért nem írnak ki olyan kérdést, hogy "Ki az első egy nő életében"?

Figyelt kérdés

Miért nem akarják leválasztani a nőt a családjától?

Miért nem érzik megrövidítve magukat, ha a nő szereti a szüleit?

Miért nem vívnak hatalmi harcot az anyóssal-apóssal?

Miért nem féltékenyek rájuk?

Pedig inkább a nőkre jellemző, hogy a saját anyjuk nyakig benne van a fiatalok életében, jönnek-mennek egymáshoz, telefon, mesélgetés, panaszkodás, első helyen vannak tartva az ünnepeik,...stb.

Nyilván van roppant kevés kivétel, most nem őrájuk vagyok kíváncsi, hanem a jelenség magyarázatára.


2020. jan. 20. 12:14
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
49%

Hát én se meny, se anyós nem vagyok, és úgy érzem, összeszedett választ adtam, amin sokat gondolkoztam, mert jó volt a kérdés, de mindenki lepontozott.


Az, hogy valamit leírtam, nem jelenti azt, hogy egyetértek vele. Nem értem, a kérdezőnek mi baja.

2020. jan. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

#31

Én meg téged nem értlek!

Ha jónak találtad a kérdést és még gondolkozásra is serkentett, akkor mi az, hogy a "kérdezőnek mi baja"?

És:

Én nem pontoztalak le sem téged, sem mást az egy 56%-oson kívül és neki is csak azokat a hsz-it, amik off-ok voltak és konkrétan a személyemmel foglalkoztak.

Tehát a jelenlegi 55%-od mellett nem tudom miért reklamálsz, a többieknek zömében alacsonyabb, annak ellenére, hogy mint írtam, mindenkit hasznosnak ítéltem, mivel vette a fáradságot és a kérdésre válaszolt.

Ha egyetértettem vele, ha nem.

Nem csak a kérdező pontoz, még csak nem is feltétlenül a hozzászólók, bárki pontozhat, aki erre jár, így nem tudom hogy tudsz ebbe belekeverni?

2020. jan. 21. 17:38
 33/36 anonim ***** válasza:
49%

44 volt, mikor írtam.


Azt nem értem, hogy a te személyes tapasztalatod a saját környezetedben hogy jön ahhoz, hogy sokan feltesznek kamu kérdéseket, a másik, hogy miért lesz valami kamu attól, hogy te nem ismersz személyesen ilyen esetet?


Igazad van abban, hogy akinek nincs baj az életében, az nem fog kérdést kiírni, de ez nem jelenti azt, hogy 5 kamus írogat.


Nekem pl. tökéletes a kapcsolatom az anyukámmal, sőt, a környezetemben is nagyon jó anya-gyerek kapcsolatok vannak, de ettől még nem hiszem azt, hogy kamuk a sztorik, ahol az anyákra panaszkodnak.

2020. jan. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

#33

Jó, én lassan kezdem feladni!

Én még nem találkoztam olyan fórummal, ahol így a szájukba kellett rágni embereknek a nyilvánvalót egy teljesen világos kérdésnél és az offolókat nem töröltette a kérdező 5 perc alatt!

Na még egyszer és utoljára:

Az anyós-após témakörről van szó,(!) nem az anyukáddal való kapcsolatodról, mert azt valóban csak te ismerheted és engem az ilyen szülő-gyerek ügyek nem is érdekelnek.

Viszont, ha régóta Gyakoriznál és a memóriád is rendben lenne, akkor te is meg tudnád állapítani a kamust.

Miről?

A stílusáról, a mondókája felépítéséről, a tagolásról, a bizonyos rendszeres szóhasználatról, hogy bedobja a kérdést, amit menet közben toldozgat-foltozgat, ellentmondásba kerül önmagával, vagy csak egyszerűen felszívódik és semmire nem válaszol.

És innentől kezdve többet már senkinek nem reagálok a nem a tárgyhoz tartozó mondókájára, vagy megérti a kérdést és arra válaszol, vagy nem érti meg, de ez legyen az ő gondja!

2020. jan. 21. 19:11
 35/36 anonim ***** válasza:

Lehet h elöfordul kami kérdés vagy inkább megtoldott kérdés de nem mind az.

Én is mesélhetnék anyòsomròl és az alkohlista apòsomrol.És a férjem egész degeneràlt családjáròl.Regényeket tudnék mesélni.

De egyrészröl nem teszem mert sokan nem hinnék el h léteznek ilyen emberek és én lennék elhordva hogy mekkora kamugép vagyok.

És természetesen én lennék a szar.

A vàlszok többsége vállj el,szakitsd meg a kapcsolatot velük,nyisd ki a szád stb...

Sajnos nem mindig ilyen egyszerü.Egy nem normális anyòsnak bármint mondhatsz nem érsz el vele semmit.

Az ember néha itt nem is vàlaszt vár hanem ez egy olyan oldal amin anonim kiadhatjak magukbol a dühöt,frusztràciot.

Azért sok dolgot nem igazàn lehet kivel kibeszélni.

Itt nem kell vállalnunk magunkat.Nem kell a véleményünk miatt szégyenkezni.Szabadon elmondhatjuk mit érzük

és az h valaki nem vàlaszol?vajon miért is?mert 20 válaszbòl 19 elhorja a kérdezöt a sárga földig?Tudom h ez az oldal erröo szol.

De nekem jol esik ha segithetek.Vannak dolgok amik nekem sem tetszenek itt de ha nem tudok kulturàltan válaszolni nem is vàlaszolok.

Ha tanàccsal tudok szolgálni szivesen segitek.Föleg olyan kérdéseknél ahol atérzem a helyzetet.

Az h valaki tagoltan összevissza ir?Tudom miert

Még évekkel ezelött tettem ki én is kérdést.Remélve h segitenek hogy megért valaki,valaki átérzi mert lelkileg sokat segitett volna.

Kaptam a savazàst,nagyon fàjt és csalòdott voltam ezért màr összevissza ékezet nélkül hebegtem habogtam.Dühös is voltam és összetört.

Mégegyszer mondom tudom hogy ez az oldal azért is van.De szerintem lehetne kulturáltan is válaszolni.Higyjétek el sokan tölünk várnak megerösitést,eröt h összeszedjék magukat,mi segitünk neki h igen tegyen ellene,tegye meg a lépést.

Sokszor csalódottan olvasom a vàlaszokat és néha még magamra is veszem annyira alpári stilusba válaszolnak.

Ez az oldal nagyon jo kis oldal lehetne.Megvannak a kedvenc kategoriam ahol imádok szemezgetni a kérdések között.Söt nagyon sokbol tanulok is.

Az anyos apos kategoria egy idözitett bomba.Itt es a felnött parkapcsolatok kategoria masrol nem szol mint allando veszekedesröl.

Igen vannak kamu unatkozo emberek de sokan nem azok.

2020. jan. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

Az itteni férfiakat szerintem túlságosan lefoglalja, hogy a szexualitás kategóriában kérdezgessék a nőket arról, hogy milyen gyerekkori szexuális élményeik voltak.


Amúgy meg nemigen mennék bele, hogy a férfiak milyen toleránsak a nő családjával és családi kapcsolataival, miközben egészen konkrétan vicceskönyveket írnak tele az anyósokat megalázó viccekkel.

A nő tesz, kommunikál, megfogalmazza a problémáját, a férfi meg nem. Ennyi.

2020. jan. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!