Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A baratnom anyukaja keres...

A baratnom anyukaja keres nelkul felajanlotta, hogy lakjunk a lakasaban, csak a rezsit kellene fizetnunk. Szerintetek en, mint viszonylag kivulallo a temaban, fizessek neki valamennyit?

Figyelt kérdés

Szoval 20 evesek vagyunk, alberletkeresesben voltunk es a baratnom anyukaja mar joideje egyutt van a parjaval, hozza koltozne es teljes mertekben mienk lenne a lakas. Igy ezerszer jobban kijonnenk.

Az a kerdesem, hogy en, mint a passziv fel ebben(ugyanis nem en vagyok az oka, hogy igy alakult, hanem a baratnom), fizessek pluszban valamennyit anyosomnak? (Amugy nem vagyunk hazasok, de mar regota egyutt vagyunk es kedvel engem az anyukaja is.)


2020. jan. 27. 10:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
59%
Minden hónapban tegyél félre egy 10000est. Így mikor gáz van vagy bármi a kéglivel, lesz hova nyúlni. Külön ne fizess.
2020. jan. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
26%
Pont ugyanilyen sztorit láttam nemrég,hasonló korúak.Eltelt 1 hónap,a csávó már menekülni akar,mert a csaj állandóan érezteti vele hogy az az ő lakásuk,ez miatt nagyon keményen elkezdte beszabályozni a csávót.Bele se mennék ilyenbe.Akármilyen veszekedés lesz,meg fogod kapni hogy ha nem tetszik valami,el lehet húzni.Plusz az anyja is felügyelni fog benneteket,miket csináltok meg hogyan.
2020. jan. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
43%

Igen,egyébként ez is benne van.

Bár te ismered az "anyósod,azt a csalàdot...

Tényleg sokszor előjön az h te senki vagy,amugysem fizetsz semmit...

Ha nem tetszik valami ott az ajtó

Bár nem tudom most költöztök össze elöször?

Igazándiból fiatalok vagytok,még ha rossz vége is lesz ingyen laktál😀

De nem hiszem...Nem ijesztegetni akarlak de ne feledd,ne hagyd h elnyomjanak vagy zsaroljanak!!!!!

Boldog együtt töltött éveket kivànok nektek.

2020. jan. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
82%
Beszeljétek at még egyszer a feltételeket. Nehogy félreértés legyen. Ha továbbra is az a felállás marad hogy bérleti dijat nem fizetsz, fogadd el. Gondolom a többi kiadáson osztoztok. Megbeszeles kerdese. Viszont szép dolog a segítseg, de magadnak gyűjtögess. Ha netán a fejedhez vágnák hogy ingyen laksz ott, vagy rád telepednek, vagy bármi történik akkor tudj lépni. Onnantól kezdve vagy fizetsz bérleti dijat, vagy elköltözöl.
2020. jan. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
47%

"lakjunk" -> <- "kívülálló"


Ha te ott laksz, hogy vagy kívülálló? Nem te találtad ki? Nem leszel kívülálló, ha odaköltözöl.


Bérleti díjat ne fizess, ha nem kér. Nyilván nem kér.

De a rezsit ketten kellene hogy fizessétek. Vagy majd a barátnőd fizeti "anyósodnak", vagy ő sem fizeti, mert ő meg a gyereke, vagy hogy??

Egy igazi albérlet elég drága. Ott nem lennél kívülálló.

2020. jan. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
59%

A többiek megválaszolták a kérdésed, egyetértek velük! Rendes vagy, hogy fel akarod ajánlani.


Én komolyan irigyellek, hogy ilyen jó fej anyósod van! Sír a lelkem, hogy én nem ilyen kedves embert fogtam ki anyósnak!

Minket kidobott anyós a házából, amikor egyszer életemben először az 5 év alatt nemet mertem neki mondani, illetve én ki mertem mondani az igazságot, ami annyira fájt neki, holott én voltam nekik a lábtörlőjük konkrétan (mert hülye voltam és nem lázadtam fel már korábban) és rengeteget bántottak... Sosem voltam családtag náluk! A poén az volt, hogy mindaddig győzködtek, hogy az albérlet milyen drága! Én alapból oda akartam menni, csak a párom nem... Aztán később amikor menjünk a francba minél előbb, még ő akart segíteni keresni!


Becsüld meg ha ilyen kedves anyósod van! S kívánom, hogy nagyon szeressenek téged is!


Irigyelek mindenkit akit szeret a párja családja... Én is csak szeretetet szerettem volna, mindent megtettem, de semmi sem volt jó nekik....


Még mindig fáj.

2020. jan. 31. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!