Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan lehetne finoman anyósom...

Hogyan lehetne finoman anyósom tudtára adni hogy büdös? Nem akarom megsérteni ezzel.

Figyelt kérdés

Tényleg elég kellemetlen téma. Anyósom annak ellenére hogy fiatalos 50-es sajnos nem igazán ad magára ilyen téren. Rengeteg divatos ruhát vesz, sajnos tisztálkodási szokásai egyenlőek a nullával. Jellemzően izzadság szaga van, ha leülünk mellé érezzük. Ha kimegy percekig érezni a szobában. Én nem akarom megbántani ezzel de most vagyok várandós még jobban érzem és volt hogy hányingerem lett tőle ahogy egymás mellett ültünk mert olyan erősen büdös volt. És mielőtt mindenki rosszindulattal vádolna sajnos már ez évek óta ilyen. A többi családtag szerintem illendőségből nem szól.

Ha meg tesz magára parfümöt akkor is a büdös ruhára ami még rosszabb mert erőteljesebb a szag.

Mit lehetne tenni?

Próbáljam meg kerülni a közvetlen kontaktust vele?

Köszönöm!


2020. febr. 20. 10:49
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
40%
A kérdésre válaszolva: amikor nálatok van vagy ti nála, hagyd nyitva a számítógépedet/telefonodat ennél a kérdésnél, hogy észrevegye...
2020. febr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
49%
Én nekem nem azzal van a bajom hogy valaki megizzad, mert én is. De ha valaki brutálisan izzad ott már betegség az oka. A kérdező azt írta hogy a ruha is büdös meg igénytelen. Tehát nekem az jött le, hogy nem csak az izzadással van probléma. #25-26-os komi gazdája
2020. febr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
76%
Nekem van egy kicsit vicces sztorim. Nekem a mamám volt ilyen "szagos" hiába fűrdettük,dezodort vettünk neki de nem használta. Akkor volt a fiam kb.3 éves, és hát ő is érezte. Azt mondta a mamának: drága büdös dédi mamám, én úgy szeretlek! Hát igen, a gyerek elfogadta őt ilyennek, nagyon szerették egymást. Finoman szólj neki, mert ezt mások is érzik, és hát így nagyon zavaró és ciki lehet. Lehet, hogy fürdik ő, csak extrém izzadós.
2020. febr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
83%

Nem hiszem el, hogy ez aznapi izzadás. Én nagyon izzadós vagyok, tehát a víz csorog rólam, de büdös nem szoktam lenni. Pedig amúgy érzem, ha nem vagyok friss, eddig kétszer volt, hogy deót váltottam/próbáltam ki, és akkor éreztem, hogy na, most ne nagyon kapálózzak, mert van szagom.


Ez ugyanolyan, mint a villamoson a pisaszag. Az sem friss pisiszag, hanem behugyozott, napokat ült a húgyban, megszáradt, és azt érezzük.

2020. febr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
72%
Nem hiszem,hogy neked kellene tudtára adni, hogy kellemetlen az illata.Lepd meg egy golyós spraivel.
2020. febr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
65%

Mit eszik? Ha nagyon fűszeresen eszik, az nagyon büdös izzadságot vált ki.

Én alig izzadok és nem is szagosat, de egy mexikói ebéd után alig várom, hogy zuhanyozzak, mert magamat is alig viselem el.

Gyógyszert szed? Annak is lehet mellékhatása.

Vagy nem szárítja meg jól a ruháit mielőtt elteszi, kevés izzadsággal érintkezne, annak van állott büdös szaga.


Mond neki, hogy nem gondoltad volna, hogy vadászkopó szaglásod lesz a terhesség alatt, mostanában a saját szagodat is nehezen viseled. Nem akarod megbántani, de most a parfüm helyett nem venne még egy zuhanyt, mielőtt találkozunk.


Vagy valami hasonló lazább, viccesebb szövegbe beilleszteni, de nem kertelve.

2020. febr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
30%

Így van!

Az friss izzadtság nem büdös! Lásd a jó illatú embereket az edzőtermekben, szaunákban, futópályákon.

Ezek a bűzbogarak nem tisztálkodnak rendesen! Plusz a ruhájukat sem tartják rendben.

2020. febr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
75%

Atya isten, nálunk ugyanez van!

Meg a saját lánya esküvőjére is úgy jött el, hogy meg se fürdött és persze nyáron közel 40°-ba aki télen is büdös gondolhatod, hogy milyen szaga volt. És így ölelgette a rokonokat.

De az én férjem is tudja, de anyósom egyébként is orditozos típus gondolom emiatt nem mer neki szólni.

Bár én azért sógornőm helyében szóltak volna, hogy az esküvője előtt furodjon le, mert az neki is egonek kellett lennie, hogy olyan szagot húz maga után, hogy attól el lehet ajulni.

Borzasztó! Félek, hogy egyszer én fogok kiakadni, mert egy családi ebédnél azért elég gyomorforgató tud lenni.

2020. febr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
75%
nekem egyik kollegámmal van ez. FIatal srác. Anyja is hasonlóan szagos, náluk biztos, hogy valami genetikai baki lehet, mert anyuka tanárnő, táborban volt hogy napi 4-5x zuhanyzott, fújta magát és mégis... a srác szintén zenész, pedig amúgy egy értelmes, huszonx éves gyerek. Én megkértem egy másik ffi kollegámat (többiek lányok voltunk), hogy ugyan, szóljon már neki... ez évekkel ezelőtt volt, akkor valamit csinált, mert megszűnt, de mostanra megint büdös... de azt mégse lehet, hogy mindig mi szóljunk rá..
2020. febr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!